Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

...................... A pocit, že to jsou moje první rlx od AD? K nezaplacení...

 

 

Přesně!!! Když to beru zpětně, všechly "lepší" hodinky jsem měl jen tady z fóra. Taky si plánuju někdy vychutnat rozbalovačku z fólií a za každou vlásečnici pak nadávat jen a jen sám sobě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vole :D když sme tuhle táhli nočním brnem ve trojko ještě se Sedlinem, tak ti poršák nevadil  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

V pohodě znamena úplně v klidu...aby tady zas nedošlo k nedorozumění jak vždycky...
On když nakopne to Porsche...kyklop je potřeba ;)
A jdu spát... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Přesně!!! Když to beru zpětně, všechly "lepší" hodinky jsem měl jen tady z fóra. Taky si plánuju někdy vychutnat rozbalovačku z fólií a za každou vlásečnici pak nadávat jen a jen sám sobě :)

Já třeba Rolex kupuju jenom u AD. Vyjde to levněji :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

humbuk je šílenej, to je fakt.... já na ty suby čekal tuším 3 měsíce a jsem rád, že jsem počkal a nekoupil někde od překupníka, jako vždycky před tím.... ten pocit rozbalování je fakt mnohem lepší, než když ti přijdou hodinky kurýrem PPL  :lol2:


Teď rozhodně :D Ale myslel jsem to obecně, bohužel současnej humbuk kolem rlx mě spíš odrazuje, takže to časem vidím spíš jejich levnější sestřičky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ty myslíš tenhle tah :D to mě bylo hrozně blbě, to je fakt..... ale vzhledem k tomu, že mě i sedlin druhej den volal a tak opatrně se tázal: ,,hele my smy byli i tam??, že od tama mám blokaci na kartě", tak bych řekl, že ani Vám nemohlo být do skoku :lol2:  :lol2:  :lol2: každopádně, já myslel ten další  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Jakej tah...?
Si dvakrát brknul a šel jsem se Sedlinem... :) ;)
Ale je fakt že Porsche mi nevadí ani dnes...
Kluci...dělám si srandu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nak tu na to nemam cas :/

 

Paradne su  :smile_anim:  ...na mna po vyse piatich rokoch cakania uz u jedneho AD cakaju vyplatene 116500LN, ale stale nejako tak uvazujem o ich upgrade za tieto 116519LN ( bola aj hriesna myslienka na platinove 116506 ale tie si zatial neviem aj voci sebe cenovo obhajit...a nieto zeby sa este cenu dozvedela manzelka :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradne su :smile_anim: ...na mna po vyse piatich rokoch cakania uz u jedneho AD cakaju vyplatene 116500LN, ale stale nejako tak uvazujem o ich upgrade za tieto 116519LN ( bola aj hriesna myslienka na platinove 116506 ale tie si zatial neviem aj voci sebe cenovo obhajit...a nieto zeby sa este cenu dozvedela manzelka :D )

Me se povedlo ulovit obe varianty, ale bylo to bolestivy.. jako posledni dobou vsecky moje dealy..

Iceblue sem zvazoval loni v Dubaji, ale presne jak pises, nebyl sem schopnej si obhajit tu cenu.

Vem ocel a uvidis. Strelit to muzes dycky. Me sou maly, ale zatim drzim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se povedlo ulovit obe varianty, ale bylo to bolestivy.. jako posledni dobou vsecky moje dealy..

Iceblue sem zvazoval loni v Dubaji, ale presne jak pises, nebyl sem schopnej si obhajit tu cenu.

Vem ocel a uvidis. Strelit to muzes dycky. Me sou maly, ale zatim drzim.

Az se definitivne rozhodnes ze jsou ti maly, dej vedet... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JoyStick, dobre si veru napísal, do konca mesiaca si snáď konečne nájdem čas a pôjdem si ich konečne zobrať od AD ( myslím teda tu oceľ ). Ale toto je presne ta tienistá stránka tých neskutočných čakacích dôb...u mna na model 116500 niečo vyše 5 rokov, to proste potom človek začne špekulovať či nechce pripadne aj niečo iné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JoyStick, dobre si veru napísal, do konca mesiaca si snáď konečne nájdem čas a pôjdem si ich konečne zobrať od AD ( myslím teda tu oceľ ). Ale toto je presne ta tienistá stránka tých neskutočných čakacích dôb...u mna na model 116500 niečo vyše 5 rokov, to proste potom človek začne špekulovať či nechce pripadne aj niečo iné

U nás se to dělá tak, že nejprve objednáš. V intervalu 5 let vystřídáš 20 kousků, to uklidňuje, no a pak vyzvedneš ty objednané. Radost furt stejná, utrpení menší... :lol2:

Upraveno uživatelem LovecK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...