Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zatím jen na stole.

Mám z nich opravdu radost. Moje první úplně nové Rolexky.

Milgauss COVID-19 LE :)

 

Paráda :clap:  :clap:  :clap:  Gratulace  :notworthy:  :notworthy:  :notworthy:

 

Po domluvě termínu s prodejcem je možné si hodinky vyzvednout anebo ti je pošlou po předchozím zaplacení na domácí adresu ?

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jen na stole.

Mám z nich opravdu radost. Moje první úplně nové Rolexky.

Milgauss COVID-19 LE :)

 

Velká gratulace.

Super hodinky s příběhem, už to slyším za 30 let:

Chlapče, tyto hodinky jsem kupoval s rouškou na ksichtě, v době zavřených obchodů při polovičním zákazu vycházení ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velká gratulace.

Super hodinky s příběhem, už to slyším za 30 let:

Chlapče, tyto hodinky jsem kupoval s rouškou na ksichtě, v době zavřených obchodů při polovičním zákazu vycházení ...

JJ, to bude skvělý příběh...a pravdivý, tu roušku vyperu, vyžehlím a přiložím k hodinkám.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, to bude skvělý příběh...a pravdivý, tu roušku vyperu, vyžehlím a přiložím k hodinkám.  :)

Ještě taky je otázka, zda ti tak dlouho vydrží :-). Samo že ti to přeju, jsou parádní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím jen na stole.

Mám z nich opravdu radost. Moje první úplně nové Rolexky.

Milgauss COVID-19 LE :)

 

Milgy bych rád jednou viděl naživo..  Velmi univerzální a praktický hodinky, kterým to bude určitě slušet i na řemenu, což beru jako velké plus. Jednoduché, přitom ale tím zeleným tónem a modrým cifrem jedinečné (imho), zrátka pěkný jsou! :smile_anim: 

Gratulace  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ještě taky je otázka, zda ti tak dlouho vydrží :-). Samo že ti to přeju, jsou parádní.

Poslední dobou už jsem hodinovou promiskuitu úspěšně omezil. Tyhle mi zůstanou. Na kartě mám své jméno, záměrně. To raději pustím Suby ND, když bude nejhůř. Myslím, že aktuální trojce (Suby ND, Milgy a baterkový GS) je dost univerzální. K tomu nějaký ty Wardy na hraní. Ještě bych to časem doplnil o Datejusty 41 mm, s fluted lunetou a buď rhodiovym cifrem nebo wimbledonem

post-44633-0-43235300-1585750312_thumb.jpg

post-44633-0-84247200-1585750317_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou už jsem hodinovou promiskuitu úspěšně omezil. Tyhle mi zůstanou. Na kartě mám své jméno, záměrně. To raději pustím Suby ND, když bude nejhůř. Myslím, že aktuální trojce (Suby ND, Milgy a baterkový GS) je dost univerzální. K tomu nějaký ty Wardy na hraní. Ještě bych to časem doplnil o Datejusty 41 mm, s fluted lunetou a buď rhodiovym cifrem nebo wimbledonem

Gratuluju a přeju ti, aby ti tvé nadšení vydrželo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...