Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Proboha, vzdyt ja jsem jezdil vsema.
Tim erteockem na prvni stupen zakladky. Jeste ve spicce za sebou tahal to vajicko prives. S fousatou pruvodci, ktera si kazdyho srovnala do late.....

Skoro bych řekl, že jsme jezdili stejnou linku


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo, jo, taky pamatuju. A na otevřený tramvaje, kde se naskakovalo a vyskakovalo i když byla tramvaj ještě /už v pohybu a chodil tam průvodčí a cvakal lístky kleštičkama. I trolejbusem jsem ještě po Praze jezdil. Kurňa, já už jsem sakra pamětník...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem jel všema. Jen vlečku za RTO jsem už nestihl, ale zase znám plno historek z vlečky od táty .
Jako dítě mě nejvíc fascinovala kožená brašna průvodčích s takovým tím "manuálním kompjůtrem" na jízdenky. Ovládalo se to kolečkem a kličkou.

Odesláno z mého F2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě byla kožená brašna s bločky jízdenek .Cvakalo se kleštěma(jízdenky),žádný "manuální kompjůtr" ještě tehdá nebyl.Mezi vlečkou a autobusem (RTO) pobíhala průvodčí :).

Vlek byl propojen s řidičem autobusu zvonkem.

Asi jem už nějakej moc starej -  Ach,jo:eek:  ...  :)

Upraveno uživatelem bobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi to trapné (a loupežník ať si to nebere osobně), ale přiznám se že jsem dodnes nepochopil chlapy s potřebou motat si na pracku vedle solidních hodinek (s funkcí nóbl náramku i časomíry) ještě nějaké infantilní korálky, tkaničky, kotvičky a jiná cingrlátka, kvůli kterým má pak Jeronimo akorát vystaráno s prací roky dopředu. Fakt mám tyhle věci asociované za nejbídnější šmejd pro děcka na táborech a marnivý baby (toho času bez sponzora a tedy i bez šperků+hodinek) - ale třeba mi jen jako bílému pracujícímu ženatému fotrovi dvou děcek uniká, že jde o nějaký skrytý komunikačně-seznamovací kanál... 🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Radek124 napsal:

Je mi to trapné (a loupežník ať si to nebere osobně), ale přiznám se že jsem dodnes nepochopil chlapy s potřebou motat si na pracku vedle solidních hodinek (s funkcí nóbl náramku i časomíry) ještě nějaké infantilní korálky, tkaničky, kotvičky a jiná cingrlátka, kvůli kterým má pak Jeronimo akorát vystaráno s prací roky dopředu. Fakt mám tyhle věci asociované za nejbídnější šmejd pro děcka na táborech a marnivý baby (toho času bez sponzora a tedy i bez šperků+hodinek) - ale třeba mi jen jako bílému pracujícímu ženatému fotrovi dvou děcek uniká, že jde o nějaký skrytý komunikačně-seznamovací kanál... 🤔

v pohodě nejsi sám, taky mě to uniká ale ať si kazdej motá na svy údy co chce 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Denjl napsal:

Datejust, plachetnice a frizante v medlankach před vinotekou... ideal...


 




Sent from my iPhone using Tapatalk

Nepiješ snad s RLX DJ na ruce fejkovej rum Božkov ?

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...