Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra

Recommended Posts

• Replies 15.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kazim oyster partu:

S timhle pozadi bych to nemenil... Guma ke gumě... Sorry, musel jsem...

Se mi tak zdá (ale úplně nistý si nejsem), že to "modré pozadí", na kterém _tkol_ fotil hodinky nebude audi ani VW. Podle tvaru okýnka a náběhu blatníku bych to viděl na něco, co má v označení 911. Ta

před 7 hodinami, matt81 napsal:

Ak to bolo u nejakého “našeho” AD tak tie ich WL ma bavia už nejaký ten čas. Ja na ne čakám už 3+ roka a stále nič...

Tak to se nedivim. Pokud ses zapsal na WL na tehdy jeste nepredstavene hodinky, tak si asi jeste pockas...

před 2 hodinami, patprom napsal:

Máte je všichni hezké, hlavně teda René s těma starýma bicolorama 🙂 

Já dávám jednu z popoledního venčení 

IMG_3688.JPG

Díky chlape, ty Tvoje jsou taky fešácké. Dobře, žes je nedal 😉

Tak bohužel člověk musí být v neznámÿch ( večerních ) lokalitách obezřetný. Kámoš letěl na dovču poznávat jižní ameriku a obrali ho asi 3x a to se mi před odletem smál😀 Stačí jih Francie, tam tě dokáže odstrojit frajer s bouchačkou raz dva, ale v praze myslím na pohodu. Díky bohu zatím žijeme ve velmi bezpečné zemi.

před 3 hodinami, bradda napsal:

Tak to se nedivim. Pokud ses zapsal na WL na tehdy jeste nepredstavene hodinky, tak si asi jeste pockas...

Dobre píšeš, ospravedlňujem sa za nepresnú info. Pozeram ešte aj staršie maily kde sme si niečo potvrdzovali a 3,5r dozadu to boli Batman 116710 ( neskôr mailom riešené že môžu byt nahradené novšími 126710 ). Na Pepsi som sa písal hneď po predstavení v Baseli 2018.

Btw čo sa týka tých “lokalít”, raz podvečer som na CDG nastúpil do nesprávneho metra smer centrum ktoré stojí na všetkých tých okrajových pofidernych staniciach a zastávkach SZ Paríža...vtedy som mal na ruke EP1969, ale teda schovával som si ich statočne a tváril som sa že tam akože nie som...

Edited by matt81
V 15. 9. 2020 v 23:01, Chosef76 napsal:

Na chvilku jsem je z ruky sundal, ale jinak nosím DJ36 nejčastěji. S těma zestárnu. :)

f7dbea799e45b8b48e4a6b28dc0cdc01.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moc pekny Rolady, s tim bych taky klidne mohl zestarnout ;)

Přesně, a jsem rád, že je mám. Po faceliftu mají už vše co od nich čekám 👍

Nejsem si jistej, jestli bych zvládl 41mm  OP/E1, když dosud jsem nosil max. 40mm RLX 😒 a na 42mm v SkyDwellerech se necítím.

Kdo se má s.át s jejich nastavením, když točíš více hodinek 🤔

Edited by dabelM