Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

V 27. 10. 2020 v 15:45, Denjl napsal:

Měl pravdu ten Kat... asi je jen tak nesundám...

A k té čekčce... rozhodně nemám u nikoho žádné výhody... a zkušenost Kata se stejným termínem dodání mě v vím utvrzuje....poprvé jsem tam přišel vloni z ulice, že bych rád suby s datem a pepsi... suby byly za dva měsíce a pepsi za rok...mezitím jsem vzal ještě datejusty s ty byly asi za týden... hodinky prostě jsou....

95fda23b806fbe89361d11b4e900e114.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

říkám to pořád, že hodinky jsou :) 

V 27. 10. 2020 v 19:51, Kat251 napsal:

Hele, já taky došel z ulice. Koupil Expy, objednal si Batmany, po roce je dostal, na Daytony čekám 3 roky, loni si objednal Pepsiny po roce je taky dostal, DJ36 pro manželku jsem dostal po 3 týdnech(tam nečeká dýl snad nikdo).... nikoho tam neznám.. nikam nedolézám.. myslím, že pokuď s tím nekšefuteješ, což si myslím i tu hlídají, tak ti občas něco dají..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tak to já zatím na DJ 41 čekám už něco málo přes 3 měsíce 😕

před 10 hodinami, Cyber napsal:

říkám to pořád, že hodinky jsou :) 

V 27. 10. 2020 v 15:45, Denjl napsal:

Měl pravdu ten Kat... asi je jen tak nesundám...
A k té čekčce... rozhodně nemám u nikoho žádné výhody... a zkušenost Kata se stejným termínem dodání mě v vím utvrzuje....poprvé jsem tam přišel vloni z ulice, že bych rád suby s datem a pepsi... suby byly za dva měsíce a pepsi za rok...mezitím jsem vzal ještě datejusty s ty byly asi za týden... hodinky prostě jsou....

Pokud je to takto v pohodě, prodejte mi prosím s maličkou přirážkou třeba ty svoje a kupte si jiné, když tedy jsou tak jednoduše k mání ...
(jsem na čekačce více než rok)

před 15 minutami, Cyber napsal:

A jaký by jsi chtěl?

GMT-Master II - 126710BLRO - na ty už čekám více než rok
a
ČERNÉ ROLEX EXPLORER II - 42mm - ty chci koupit abych mohl ty, které mám prodat původnímu majiteli, který je chce zpět

Edited by Vit

Ja na obycajne Suby cakam 2 roky u 4 AD... povedat ze hodinky su sa bude dat az vtedy ked budu zakladne modely na predajni k okamzitej kupe. Pred 3 tyzdnami som sa bol len tak zo srandy zapisat na Milgy a dva AD ktore som navstivil nemali nic... ani 31 OP, ani ocelove DJ 41. Samozrejme neviem co mali v trezore ale kym to nie je vo vylohe tak neviem ci sa da s pohladu spotrebitela povedat ze hodinky su...

Nech nie som uplne OT... dnes mam z balkona vyhlad na hromadne testovanie naroda. 

9F8DF30F-EC0C-4F00-90B9-617C8441B716.thumb.jpeg.569ab23df3d0a8a875d2390d06019211.jpeg

Tyhle Ti trochu závidím, ale v tom dobrém slova smyslu Já pořád měřím přesnost
042DBB8A-9BE4-4F2D-AA5D-126AA584E2C8.thumb.jpeg.d915262615ad803b6b176dfe01b1e628.jpeg

Kamaráde, myslím, že zrovna ty s tvou hodně rozvětvenou sbírkou závidět nikomu nemusíš...Kolik jsi naměřil ?
Já zelené uložím k spánku a zítra nahodím taky baterkáče od konkurence