Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra

Recommended Posts

• Replies 15.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kazim oyster partu:

S timhle pozadi bych to nemenil... Guma ke gumě... Sorry, musel jsem...

Se mi tak zdá (ale úplně nistý si nejsem), že to "modré pozadí", na kterém _tkol_ fotil hodinky nebude audi ani VW. Podle tvaru okýnka a náběhu blatníku bych to viděl na něco, co má v označení 911. Ta

Já to asi nepoznám. Žádné zabarvení do modra nebo zelena pod žádným úhlem nevidím. Ale subjektivně se mi zdá, že je průhlednost vždy perfektní. A pak taky, že krása je v očích pozorovatele 😀 .

@Locky je fakt, že mi přijde, že pozorovací úhly jsou lepší..ale myslím, že žádnej AR nemaj. Ruku do ohně za to nedám, ale ve srovnání třeba s IWC nebo Breitling odrážejí všechno.. Ale u Rolexu mi nikdy nechyběl a nechybí. Musím říct, že ty nový ND jsou opravdu dokonale vyvážené, je uklidňující se na ně koukat a ta evoluce byla podle mého jednoznačně k lepšímu. Jsem zvědav na přesnost nového stroje.

před 1 hodinou, dawe009 napsal:

Tak 41mm sedne parádně, mám radost :)

Paráda, užívej si je. Ať ti přináší radost. V dnešní době to je zapotřebí.

před 2 minutami, dabelM napsal:

Paráda, užívej si je. Ať ti přináší radost. V dnešní době to je zapotřebí.

Díky! To máš pravdu. Potřeboval bych aspoň jedny nový tejdně :)

před 1 hodinou, Viktor napsal:

Já to asi nepoznám. Žádné zabarvení do modra nebo zelena pod žádným úhlem nevidím. Ale subjektivně se mi zdá, že je průhlednost vždy perfektní. A pak taky, že krása je v očích pozorovatele 😀 .

Chápu, mám to tak stejně s BLNR. :)

Před hodinou, dawe009 napsal:

@Locky je fakt, že mi přijde, že pozorovací úhly jsou lepší..ale myslím, že žádnej AR nemaj. Ruku do ohně za to nedám, ale ve srovnání třeba s IWC nebo Breitling odrážejí všechno.. Ale u Rolexu mi nikdy nechyběl a nechybí. Musím říct, že ty nový ND jsou opravdu dokonale vyvážené, je uklidňující se na ně koukat a ta evoluce byla podle mého jednoznačně k lepšímu. Jsem zvědav na přesnost nového stroje.

Máš případně možnost AR porovnat s jinými keramickými RLX? Jedna věc je porovnání v obchodě a jiná venku na slunku.

Poslední dotaz na oba - příjde vám rotor u nových strojků hlučnější? Je pravda, že změna uchycení rotoru z trnu na kuličková ložiska má na to vliv, ale zda jste to třeba vůbec postřehli, nebo je vám to naprosto jedno. :)

před 32 minutami, Locky napsal:

Poslední dotaz na oba - příjde vám rotor u nových strojků hlučnější? Je pravda, že změna uchycení rotoru z trnu na kuličková ložiska má na to vliv, ale zda jste to třeba vůbec postřehli, nebo je vám to naprosto jedno. :)

Já teda na to spíš peču, ještě mě žádný rotor na hodinkách nikdy nerušil. Ale dal jsem si je k uchu a slyšel jsem šum svistu docela dobře.