Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 6 minutami, Liqid napsal:

Áno, ale ak si všimneš na tých pepsinách tie fólie majú také malé ušká a to mi naznačuje že to sú origo fólie od Rolex. No mýliť sa môžem samozrejme. Jo a na chrone je napredaj 1 pepsina v CZ čo predava profesionalny predajca, tiež vo foliach. By som sa nečudoval keby to boli tie isté hodinky.

Upraveno uživatelem Davis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Upřímně mi ty tanečky u dealerů nedávají smysl. Nejdřív mi přestali dávat kryt lunety, pak začali sundavat fólie, teď i zkracují tah (jen když jsem tam kupoval jedny pro manželku, jao dárek, tak akceptovali, že ho nezkrátí, ale dělali u toho hrozný obličeje, jakože to je teda natajňačku). Hlavně co je výsledkem? Jakože se hodinky bez fólií neprodají? Ani prd. Výsledkem je jen to, že kdo to umí od AD dostat i s fóliema, tak za ně dostane na C24 ještě víc peněz. Navíc taliáni si dělají svoje fólie a lepí to na hodinky, v Číně vyrábí krytky na lunety a tagy... Ale co, je to jejich zboží, tak si určují pravidla a je na nás, zda to respektujeme nebo ne. Jen si myslím, že efekt to má opačný.

Upraveno uživatelem Vjace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Vjace napsal:

Upřímně mi ty tanečky u dealerů nedávají smysl. Nejdřív mi přestali dávat kryt lunety, pak začali sundavat fólie, teď i zkracují tah (jen když jsem tam kupoval jedny pro manželku, jao dárek, tak akceptovali, že ho nezkrátí, ale dělali u toho hrozný obličeje, jakože to je teda natajňačku). Hlavně co je výsledkem? Jakože se hodinky bez fólií neprodají? Ani prd. Výsledkem je jen to, že kdo to umí od AD dostat i s fóliema, tak za ně dostane na C24 ještě víc peněz. Navíc taliáni si dělají svoje fólie a lepí to na hodinky, v Číně vyrábí krytky na lunety a tagy... Ale co, je to jejich zboží, tak si určují pravidla a je na nás, zda to respektujeme nebo ne. Jen si myslím, že efekt to má opačný.

Takhle ale přemýšlí lidi jen tady. Borec "z ulice" co si jde koupit po povýšení svoje vysněný Rolexky, tak o tom ani nepřemýšlí a prostě odejde s hodinkama na ruce. Když jsem kupoval před asi rokem a něco Suby, tak už fólie sundavali, tah jsem naopak zkrátit chtěl, ale nebyl tam nikdo, kdo by to uměl:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Vortex-Tempus napsal:

Zalezi od AD a aj od toho s kym jednas... uz som dostal hodinky vo foliach a so vsetkym plastovym a papierovym smetim co k nim bolo. Opacny extrem... komplet odfoliovane, bez plastovej ochrany lunety, bez vysaciek a dokonca ani ten biely kartonovy prebal krabice som nedostal... dokonca trvali na tom ze bez skrateneho tahu neodidem :D

Moja skusenost je taka, ze par rokov dozadu som to mal aj ja tak ze dali mi vsetko (nechali folie, ochranu lunety, biely ochranny obal) ale cca 2 roky dozadu folie dole, biely ochranny obal do kosa a minuly rok uz ani plastovu ochranu lunety 🙂 

Je to podla mna strasna komedia vsak su to veci, ktore k tomu patria a ci ten biely papier vyhodim ja alebo oni alebo si ho necham v skrini natiahnuty na krabici aby neisiel priamo na nu prach nemoze im to byt jedno ked to uz aj tak zaplatili a dali vyrobit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A este doplnim ze prave preto mi je cudne, ze pan predavajuci kupil pepsiny u AD aj s foliami, kedze to je vysoko lukrativny model neverim tomu. Keby to bol nejaky leziak (aj ked ma od Rolexu narychlo nic take nenapada) mohli by byt radi ze ich berie a tie folie mu nechali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...