Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

Na tom nic odborného nehledej, chytni pevně tah, zapři o stůl a otáčej, když nepůjde, zkus jinej. Na rolbách jsem zatím nikdy problém neměl, nejhorší to bylo u Orlíku.

Před hodinou, Liqid napsal:

Na tom nic odborného nehledej, chytni pevně tah, zapři o stůl a otáčej, když nepůjde, zkus jinej. Na rolbách jsem zatím nikdy problém neměl, nejhorší to bylo u Orlíku.

U novýho linku jsem vyšrouboval šroubek ale vnější a střední části linku nejdou od sebe, jako by to bylo z jednoho kusu, ani síla nepomáhá

953B6D58-E568-4CDE-9739-500D267EF19D.jpeg

před 10 hodinami, Jarett napsal:

Čtení na víkend :)

IMG_0924.thumb.jpg.8d3deda5872687b2eb09f15afe3eaafd.jpg

Yes, už jsem to dal asi dvacetkrát za tu dobu co to leží doma, parádní čtení s pěknými obrázky 👍

DSC_0345_copy_3024x1704.jpg

před 6 minutami, instant napsal:

P1020734.thumb.JPG.65470a8e643c1164595a4c334410a21d.JPG

To vypadá, že EXPII, který ještě před třemi lety ležely bežně ve výloze u každého AD, jsou nový fenomén. Poté, co se spekuluje, že tahle refernce končí, je po nich najednou sháňka :D

No ja ich uz mam nejaku dobu a ked mi naposledy volali zo Sheronu, tak cierne Expy prave mali skladom. Pre mna je to naj model z aktualnej ponuky. A ani som nevedel ze koncia.. (nie ze by ma to teda nejako trapilo :) )

edit: a su to fakt vyborne hodinky, celkom nepravom prehliadane, asi sa malo lesknu..

Edited by instant

před 4 minutami, instant napsal:

No ja ich uz mam nejaku dobu a ked mi naposledy volali zo Sheronu, tak cierne Expy prave mali skladom. Pre mna je to naj model z aktualnej ponuky. A ani som nevedel ze koncia.. (nie ze by ma to teda nejako trapilo :) )

edit: a su to fakt vyborne hodinky, celkom nepravom prehliadane, asi sa malo lesknu..

Když jsem kupoval první EXPII, právě před třemi lety, tak jsem šel původně pro GMT. Ty ale nebyly hned k dispozici, takže jsem dostal nabídku vzít EXPII za super cenu, abych si zkrátil čekání :D GMT byly za tři měsíce, EXP jsem prodal, abych je pak zase kupoval zpět. S tím, že je to nejuniverzálnější aktuální model 100% souhlas :)