Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobre no, Daytony jednoznacne vyhrali. DJ vedla nich nemali sancu...
Rozmerovo akurat este v poho aj na moju ruku takze velka spokojnost. Dakujem za radu pani
0B911B0B-5C88-403E-A672-31A287C29853.thumb.jpeg.2dadb7cc2cc819e6aefda916d0c34155.jpeg

Ahoj, velká paráda. Moc gratuluju, užívej jich ve zdraví.
Pro mě je to inspirace a k zamyšlení, kam se hodinkově vydat dál. Jestli mi někdy dojdou Pepsiny, budu na rozcestí (jasně, že vylučuju, že bych pak svoji chronocestu ukončil, na to nemám..a kdo z vás ano?). Rozcestí, jestli jít po dalších Rolex (bicolor Daytona, DD), nebo se začít dívat směrem AP, VC...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, snake napsal:

Nevím kam s tím-tak to prdnu sem...furt přemejšlim jestli nedat na sklo Deepseaček antireflex (kdosi tu dával fotku s expama a nebylo to špatný) a jak čekám ve frontě na myčku-rikam si-zkusim to a ono by to bylo asi lepší ;)

IMG_20210227_140924.jpg

Skus, som zvedavy. Ak mas ma vyber, radsej daj menej vyrazny odtien (neutralny odlesk, pripadne jemne zeleny) aj za cenu mensej ucinosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, snake napsal:

Nevím kam s tím-tak to prdnu sem...furt přemejšlim jestli nedat na sklo Deepseaček antireflex (kdosi tu dával fotku s expama a nebylo to špatný) a jak čekám ve frontě na myčku-rikam si-zkusim to a ono by to bylo asi lepší ;)

To som bol ja, a za mna to musim odporucat. Nedaval by som to na skla s kyklopom, ale na obyc sklo bez neho nad cierny cifernik je to perfektne. Nebyt tohto pokusu, expy uz nevlastnim, bez neho som to nezvladal. 

Ako pisu chalani - treba sa pripravit na to, ze to trochu farebne zmeni cifernik, ja som daval obojstranny modro-fialovy AR.

 

Nizsie moje s AR vlavo, vpravo bez neho. Kvalita fotky nic moc, ale trochu je vidno rozdiel.

IMG_5150.jpg.3d64b2afc63acdbbce7ae7da0e83766d.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, lordsoft napsal:

To som bol ja, a za mna to musim odporucat. Nedaval by som to na skla s kyklopom, ale na obyc sklo bez neho nad cierny cifernik je to perfektne. Nebyt tohto pokusu, expy uz nevlastnim, bez neho som to nezvladal. 

Ako pisu chalani - treba sa pripravit na to, ze to trochu farebne zmeni cifernik, ja som daval obojstranny modro-fialovy AR.

 

Nizsie moje s AR vlavo, vpravo bez neho. Kvalita fotky nic moc, ale trochu je vidno rozdiel.

IMG_5150.jpg.3d64b2afc63acdbbce7ae7da0e83766d.jpg

 

Preto som pisal ze radsej nejaky neutralny (napr. ako ma Omega) kde farebny posun je minimalny ( aj za cenu mensieho ucinku) a hlavne to nie je rusive, kedze v pripade rolexu sme zvyknuty na krystal bez farbiciek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie Expy na foto v pravo, bez AR, su moje... po porovnani na zivo by som na svoje AR urcite nedal. Je to ako dodatocne nalepene folie na aute. Zo zaciatku super ale skor ci neskor to zacne zliezat dole... a hlavne by mi vadilo na nich mat nieco co tam nema byt. Ja som ale konzerva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie Expy na foto v pravo, bez AR, su moje... po porovnani na zivo by som na svoje AR urcite nedal. Je to ako dodatocne nalepene folie na aute. Zo zaciatku super ale skor ci neskor to zacne zliezat dole... a hlavne by mi vadilo na nich mat nieco co tam nema byt. Ja som ale konzerva...

Starec!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...