Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dnes mě přišel šroubováček Bergeon 1,6mm na zkrácení tahu, ale já hňup už doma stejný mám. Na Rolex fóru jsem si přečetl doporučení na tento, tak jsem nad tím nijak nepřemýšlel, že to nebude ten správný. Je hubený a má tendence silnou drážku žvejkat, je potřeba silnější, teď už někde čtu že snad 1,7mm. Používáte někdo nějaký pořádný, máte doporučení který koupit? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Liqid napsal:

Děkuji, to bude to pravé ořechové 👍 V ČR ho asi nikde nekoupím, co? Nerad kupuji něco takhle ze zahraničí, ale možná mi nic jiného nezbyde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, African napsal:

Jop, bude v pohodě,  ale zatím jsem nenašel kde ho v EU koupit....no nic, budu hledat, děkuji. 

Třeba u conráda mají široký výběr od 1,5-1,8 mm

https://www.conrad.cz/vyhledavani?search=šroubovák 1.8 mm&searchType=regular

a nebo pak takhle celou sadu:

https://www.conrad.cz/p/toolcraft-12-delig-hodinarsky-sroubovak-sada-12dilna-sirka-cepele-08-mm-1-mm-12-mm-14-mm-16-mm-18-mm-820926

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, nastycrew52 napsal:

Díky za odkaz :cheers: 1,6 a 1,8 je standard, problém je že Rolex je právě asi 1,7 a navíc s plochým břitem. Já to zažil u Master II, kde původní šroub z výroby, jelikož ho mají lepený neoovolíš aniž by jsi nepoškodil původní drážku. Hodně lidí na to dlabe ale je to prostě škoda. Nejlépe vychází Horofix Generic Rolex® 2100, ale není v EU k sehnání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, African napsal:

Díky za odkaz :cheers: 1,6 a 1,8 je standard, problém je že Rolex je právě asi 1,7 a navíc s plochým břitem. Já to zažil u Master II, kde původní šroub z výroby, jelikož ho mají lepený neoovolíš aniž by jsi nepoškodil původní drážku. Hodně lidí na to dlabe ale je to prostě škoda. Nejlépe vychází Horofix Generic Rolex® 2100, ale není v EU k sehnání.

Já mám 1,6 a 1,8 pro elektro použití a zvládl jsem bez poškození všechny typy tahů nejen Rolex. Ale ono záleží taky na vlastní tloušťce břitu a ne jen na délce, každý výrobce šroubováků se může o desetiny mm lišit v tomto.

Nejlepší je zajít do elektroobchodu a vyzkoušet, byť je teď tato možnost asi omezená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, nastycrew52 napsal:

Já mám 1,6 a 1,8 pro elektro použití a zvládl jsem bez poškození všechny typy tahů nejen Rolex. Ale ono záleží taky na vlastní tloušťce břitu a ne jen na délce, každý výrobce šroubováků se může o desetiny mm lišit v tomto.

Nejlepší je zajít do elektroobchodu a vyzkoušet, byť je teď tato možnost asi omezená.

Jasný, zatím jsem zkusil 1,6 Bergeon, který všude doporučují a ten není prostě tip ťop, budu experimentovat dal. Zase tak rychle nehubnu, takže čas na to je 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...