Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra

Recommended Posts

• Replies 16.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kazim oyster partu:

S timhle pozadi bych to nemenil... Guma ke gumě... Sorry, musel jsem...

Se mi tak zdá (ale úplně nistý si nejsem), že to "modré pozadí", na kterém _tkol_ fotil hodinky nebude audi ani VW. Podle tvaru okýnka a náběhu blatníku bych to viděl na něco, co má v označení 911. Ta

před 11 hodinami, Denjl napsal:

Pre-Sub... ročník 1962

f4514bd2405c72be8549ac7cda8e8cab.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ty jo paráda @Denjl 

A abych jenom nekecal...dneska tahám moje asi nejoblíbenější mezi obyčejnejma Rolexkama...modrej cifr/hladká luneta/oyster... ;)

IMG_20210513_072111.jpg

Edited by snake
V 12. 5. 2021 v 16:29, helit napsal:

asi je vhodný čas začať sa opaľovať :D

20210512_153430.jpg

Nemůžu se na ně vynadívat 🤩

před 27 minutami, nickolas napsal:

Tohle mít v ruce, tak s tím jebnu o zem, že je to fejk 😲

Hele, mně se to na fotkách děsně líbí... takové "šmrncovní", ne tak usedlé, jako klasické DJ... ale třeba by mě to za chvilku štvalo, těžko říct.

Já teda pořád nevěřím, že to není fejk 😛 A že to nikdo nezmínil ve vedle probíhající diskusi o fejcích, si vysvětluju tak, že to vlastně není ničemu podobné :) 

Vůbec by mě nenapadlo, že se něco takového vyrábělo. Ale nechci nikomu kazit radost, tak už si ty své plky nechám pro sebe ;)

páni, vidím že sa vám náramne páčia :D  tak vás ešte poteším fotkou na slnku

btw nechápem že sa stále zamýšľate či je to fejk či nie, snáď by ste to ako odborníci mali poznať, ak vám nestačia tieto fotky pozrite do predajnej sekcie alebo google.

ref. 116034 je s drážkovanou lunetou a 116000 hladké

A poďla reakcií sú to zjavne Love/Hate hodinky, mne osobne sa páčia, inak by som ich asi nenosil...

Dovolím si však povedať že s rovnakými nestretnete veľa ľudí alebo asi skôr nikoho (okrem mňa :D )

20210512_153131.jpg

1 hour ago, baza said:

Moje nová radost... 🤩

Oyster Perpetual Datejust 41 in Oystersteel, bright blue dial, an Oyster bracelet.

17FACE74-413B-4F4A-B502-D208AD7DDCB3_1_201_a.thumb.jpeg.80a3023cae61ef7b73cd6256604c9bcd.jpeg

Nádherný. Hodinky na furt :)

páni, vidím že sa vám náramne páčia   tak vás ešte poteším fotkou na slnku
btw nechápem že sa stále zamýšľate či je to fejk či nie, snáď by ste to ako odborníci mali poznať, ak vám nestačia tieto fotky pozrite do predajnej sekcie alebo google.
ref. 116034 je s drážkovanou lunetou a 116000 hladké
A poďla reakcií sú to zjavne Love/Hate hodinky, mne osobne sa páčia, inak by som ich asi nenosil...
Dovolím si však povedať že s rovnakými nestretnete veľa ľudí alebo asi skôr nikoho

Počkej, já jsem neřekl, že se mi nelíbí, jenom bych prostě nevěřil, že by Rolex vyrobil takové zajímavé hodinky :) Vůbec to nechápej, že ti je nějak pomlouvám nebo tak, to vůbec :)
před 23 hodinami, Tichus napsal:

Počkej, já jsem neřekl, že se mi nelíbí, jenom bych prostě nevěřil, že by Rolex vyrobil takové zajímavé hodinky :) Vůbec to nechápej, že ti je nějak pomlouvám nebo tak, to vůbec :)

pohoda, je zaujímavé sledovať rôzne reakcie, myslím že to Love/Hate platí. Zatial každý (kto sa v hodinkách a značke aspoň trošku orientuje) kto tie hodinky videl bol prekvapený.