Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra

Recommended Posts

Díky gratulantům, jsou super, zase mám chvíli radost.

@tikzotneumim fotit, tak filtruju, aby na te fotce bylo něco vidět :) Btw ty co máš jsem tam měl v Carollinu na ruce. Hezký jsou moc, ale kromě bílejch kraťasů a polo tricka nevím, co bych si k nim vzal..tak jsem objednal bicolor Suby v kombinaci s černým cifrem. Slíbili mi je k Vánocům, tak se budu těšit. Jinak prej už jsou problém i zlatý modely, nemaj matroš..

• Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kazim oyster partu:

S timhle pozadi bych to nemenil... Guma ke gumě... Sorry, musel jsem...

Se mi tak zdá (ale úplně nistý si nejsem), že to "modré pozadí", na kterém _tkol_ fotil hodinky nebude audi ani VW. Podle tvaru okýnka a náběhu blatníku bych to viděl na něco, co má v označení 911. Ta

před 17 hodinami, dawe009 napsal:

Trochu naruším tu vintage řadu. Dnes jsem si šel pro nový Expy II. 

D6C8B7DC-2918-425C-9497-253460C34877.jpeg

Luxusní a velká gratulace 👍

Jediná klika je, že si @dawe009 kupuješ "nudný" černý modely, jinak bychom něco řešili obtýden :D 

K modrákum se dá vzít lecos, včetně modrýho vobleku a vypadá to dobře. Ke kraťasum si vem polárky na žlutý gumě :D 

před 4 hodinami, dawe009 napsal:

Díky gratulantům, jsou super, zase mám chvíli radost.

@tikzotneumim fotit, tak filtruju, aby na te fotce bylo něco vidět :) Btw ty co máš jsem tam měl v Carollinu na ruce. Hezký jsou moc, ale kromě bílejch kraťasů a polo tricka nevím, co bych si k nim vzal..tak jsem objednal bicolor Suby v kombinaci s černým cifrem. Slíbili mi je k Vánocům, tak se budu těšit. Jinak prej už jsou problém i zlatý modely, nemaj matroš..

Ale prosimtebe, máš super fotky a ty filtry to umocňujou, někdy trochu víc, ale jinak super a hlavně super kukajdy! 
jinak ty moje modráky jsou 40 mm, chtěl jsem je víc než ty nový 41, mě na nich celkem vadí ten širší tah a hlavně teda ta spona mi už přijde jak skoro na seadwellerech 43..ale to je jen můj pohled a nenosim je, tak nemohu posoudit..

před 2 hodinami, JoyStick napsal:

Jediná klika je, že si @dawe009 kupuješ "nudný" černý modely, jinak bychom něco řešili obtýden :D 

K modrákum se dá vzít lecos, včetně modrýho vobleku a vypadá to dobře. Ke kraťasum si vem polárky na žlutý gumě :D 

Voblek už nosím asi tak stejně často jako bílý kraťasy. Já potřebuju něco k teplákovce, chápeš.. :)

před 9 hodinami, dawe009 napsal:

Voblek už nosím asi tak stejně často jako bílý kraťasy. Já potřebuju něco k teplákovce, chápeš.. :)

da, panimajem :D 

Krása střídá nádheru, pánové!  
Jak přichází léto, schoval jsem všechny pestré barvy a nejradši nosím staré bílé Milgauss. Chtělo by to k nim oranžový kaučuk, ale nechce se mi čekat ani utrácet  
777397b176515542e77b1ff5168f32d0.jpg

V 10. 6. 2021 v 0:47, dawe009 napsal:

Trochu naruším tu vintage řadu. Dnes jsem si šel pro nový Expy II. 

D6C8B7DC-2918-425C-9497-253460C34877.jpeg

Gratulace. Užívej si je, jsou super 🙂

před 22 hodinami, michal_l napsal:

Nejsou tu jen Expy, a modrá je prostě dobrá....

20210611_104423201_iOS.jpg

Vysrubovana korunka? Vonku pri vode?

Edited by EpsteinBarr