Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

před 37 minutami, Denjl napsal:

Je to tak Radku :)

Taky o nějaký řemeslnný (re)kvalifikaci už dlouho uvažuju. Resp. vybírám mezi hodinářem pro zábavu a poučení a instalatérem jakožto pro život potřebnějším řemeslem, když občas vidím, jak se to v baráku sype :D

Pokud by se Ti chtělo rozepsat detaily a pocity ze studia (klidně do SZ), rád si počtu. Třeba mě to pošťouchne.

před 9 minutami, Exiztence napsal:

Nejhezčí žralok :) 

Souhlasím 😍 Zrovna nedávno jsem při uklízení objevil log book, tak jsem trochu zavzpomínal, už je to nějaký ten pátek. Kde jsi je viděl?

DSC_1117.JPG

před 26 minutami, ADIkov napsal:

2B566E46-C737-4AEC-9E42-4C658801A40B.jpeg

jeste pred par lety bych neveril, ze si vubec nekdy poridim Rolexky ... jeste pred par mesicema sem vsem rikal ze Daytony nikdy a ted mam pocit, ze je musim mit :)

mas to pekny 👍

před 2 hodinami, Sarka Farka napsal:

jeste pred par lety bych neveril, ze si vubec nekdy poridim Rolexky ... jeste pred par mesicema sem vsem rikal ze Daytony nikdy a ted mam pocit, ze je musim mit :)

mas to pekny 👍

Plne chapem :) nehovorim ze sa mi Daytony nikdy nepacili ale az tak moc zasa nie ze by som po ne slintal, ale casom sa to moze zmenit a od vtedy co ich mam neviem ich dat dole z ruky. Ked sa to podari tak max na par dni :D a zase musi ist spat na svoje miesto. Asi tak nejak