Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 10 hodinami, mini46 napsal:

Keď som ich v decembri objednával ani som nemyslel že tak rýchlo prídu ale prekvapilo má to 😀ale vraj je to teraz masaker 5 rokov sa čaká na najlacnejšie rolexi 🧐😔

Nechci kazit nadšení z nových hodinek, ale Tvé zaručené informace o (ne)dostupnosti Rolexek už pro většinu běžných modelů (a tuplem low-end) dávno neplatí - do značné míry i díky koronáči a výpadku žlutých spekulantů luxujících vše s korunkou 🤑

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, Radek124 napsal:

Nechci kazit nadšení z nových hodinek, ale Tvé zaručené informace o (ne)dostupnosti Rolexek už pro většinu běžných modelů (a tuplem low-end) dávno neplatí - do značné míry i díky koronáči a výpadku žlutých spekulantů luxujících vše s korunkou 🤑

Mne je to u prdele jedno 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek124 napsal:

Nechci kazit nadšení z nových hodinek, ale Tvé zaručené informace o (ne)dostupnosti Rolexek už pro většinu běžných modelů (a tuplem low-end) dávno neplatí - do značné míry i díky koronáči a výpadku žlutých spekulantů luxujících vše s korunkou 🤑

A čo o korone? Budem rad ak má informujes lebo asi nemám prehľad. Robíš v rolexe ktoré oddelenie v Biele či si v Ženeve 😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek124 napsal:

Nechci kazit nadšení z nových hodinek, ale Tvé zaručené informace o (ne)dostupnosti Rolexek už pro většinu běžných modelů (a tuplem low-end) dávno neplatí - do značné míry i díky koronáči a výpadku žlutých spekulantů luxujících vše s korunkou 🤑

Souhlas, tenhle casovy udaj je naprosty nesmysl. Nevim, zda to ma za cil masaz ega vlastnika, ze ma neco “nedostupneho” nebo pripravit pudu pro budouci prodej, ale nezaklada se to na pravde🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Radek124 napsal:

Nechci kazit nadšení z nových hodinek, ale Tvé zaručené informace o (ne)dostupnosti Rolexek už pro většinu běžných modelů (a tuplem low-end) dávno neplatí - do značné míry i díky koronáči a výpadku žlutých spekulantů luxujících vše s korunkou 🤑

Akože sa vracajú časy, keď si vošiel do butiku a kúpil si ss modely z vitríny ? To by nebolo zle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, mini46 napsal:

A čo o korone? Budem rad ak má informujes lebo asi nemám prehľad. Robíš v rolexe ktoré oddelenie v Biele či si v Ženeve 😂😂

A kdo říkal tobě pět roků na nejlevnější modely? :D To je samozřejmě nesmysl a Radek má pravdu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdo říkal tobě pět roků na nejlevnější modely?  To je samozřejmě nesmysl a Radek má pravdu....

Nikdo podle mě neřekl na nejlevnější modely (ve smyslu na všechny nejlevnější modely se čeká XY let). Na určitý kombinace velikosti (třeba OP 41 v modrý nebo tiffany) se asi holt čeká dýl, o několika letech jsem taky slyšel ale beru to s rezervou. Na druhou stranu to Říkali teď i kamarádovi kterej se zapisoval na modrý OP41.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, African napsal:

A kdo říkal tobě pět roků na nejlevnější modely? :D To je samozřejmě nesmysl a Radek má pravdu....

No možno na čierne strieborné je to do roka asi určite ale tieto modré tiffany to ani nehodou už neni 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne na turquoise OP povedali to iste... 4-5 rokov. A trebars na Air King mi AD vo Viedni povedal 3 roky. Jasne ze to treba brat s rezervou ale vzhladom na to ze na Suby cakam u troch AD uz od 2 do 3 rokov tak ta tezerva nemusi byt az taka velka... 😆 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, nepatrí to do tohoto vlákna, no je tu nejaký odborník na firmu Rolex? Prípadne niekto od predajcu, či niekto, kto pozná ich históriu alebo ich veľký fanúšik ... a mal by čas si vymeniť pár správ, nakoľko nechcem svojimi dotazmi špiniť niekomu debatné vlákno 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Willie McBride napsal:

Ahojte, nepatrí to do tohoto vlákna, no je tu nejaký odborník na firmu Rolex? Prípadne niekto od predajcu, či niekto, kto pozná ich históriu alebo ich veľký fanúšik ... a mal by čas si vymeniť pár správ, nakoľko nechcem svojimi dotazmi špiniť niekomu debatné vlákno 😄

Odborníkov na firmu a termíny dodávok tu máš dosť 😀 Oni vedia všetko lebo jeden budiť je v Prahe a druhý v Bratislave 😀 ale väčšina z nich ani neviem čo je to Biel a to v živote ani fabriku nevideli a už nevravím že tam boli alebo niekoho poznajú čo tam robí 😂😂ale inak vedia všetko o dodaní 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ragu napsal:


Nikdo podle mě neřekl na nejlevnější modely (ve smyslu na všechny nejlevnější modely se čeká XY let). Na určitý kombinace velikosti (třeba OP 41 v modrý nebo tiffany) se asi holt čeká dýl, o několika letech jsem taky slyšel ale beru to s rezervou. Na druhou stranu to Říkali teď i kamarádovi kterej se zapisoval na modrý OP41.

Jak jsme již psali, celé je to všechno hodně individuální a Rolex pořadníky jsou nevypočitatelné, prostě se zapsat a čekat :guitar: Mě jeden AD řekl dva roky, druhý na stejný model tři měsíce, prostě klasika. Na prcky Explorery tobě řekli taky roky, mě do dvou měsíců....tak babo raď. Je tedy pravda že minulé léto jsem se zapsal na Polárky a těch jsem se nikdy nedočkal....to je prostě celý tajemný Rolex :cheers: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, mini46 napsal:

Odborníkov na firmu a termíny dodávok tu máš dosť 😀 Oni vedia všetko lebo jeden budiť je v Prahe a druhý v Bratislave 😀 ale väčšina z nich ani neviem čo je to Biel a to v živote ani fabriku nevideli a už nevravím že tam boli alebo niekoho poznajú čo tam robí 😂😂ale inak vedia všetko o dodaní 

To bude možná jenom tím, že nás je tu vcelku dost co jsme je měli během pár měsíců od objednávky doma, konec konců stejně jako ty ...nic víc, nic míň, žádný machrování v tom nehledej ;) 

DSC_1277.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...