Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

před 48 minutami, Davis napsal:

Človeče, toľko som sa už dávno nezasmial v tomto vlákne :). Rolády som už kupoval a topánky mi zostali na nohe ;).

Ja som to samozrejme nemyslel nijako v zlom, vcelku ma zaujíma fenomén Rolex a zatiaľ som sa nedostal k tomu, aby som sa do toho vedel tak vžiť, prípadne, aby som mu porozumel. No keď daná firma dokáže predávať mnohonásobne viac hodiniek, ako iný výrobca podobnej kvality, s podobnými cenami a podobným využitím, niečo za tým bude. Tak možno to je tým teplom, možno už vekom, no povedal som si, že mi stojí si jedny objednať a prísť na to, čo je na nich také kúzelné ... snáď sa dožijem telefonátu, že "Vaše hodinky sú na predajni" a uvidíme, či ma z tých topánok vystrelí, alebo mi aspoň šnúrky rozviaže 😄 😄 😄  

Jen ho nechte at si pindá ,ta negativní ničemu nepřínosná a povýšenecká komunikace o něm něco vypovídá...i takoví jsou majiteli, a staří bardi mlčej ,co k tomu taky říct že... 

V 5. 7. 2021 v 18:09, tikzot napsal:

Já jedu taky do Bielu..;))

63F7D9A3-CC3B-47DA-A41A-A00320B7C942.jpeg

BF3E5413-CE93-43AE-BC1D-A72D2C8D2FC0.jpeg

tyvolestyl! :D mě bolí prdel jenom se na to dívám :D jak dlouho si v tom trpěl? a dali ti klíčky od dvířek? :D 

před 17 hodinami, kuncák7 napsal:

Tak je tedy máš zpět Jarette. Gratuluji. Tyhle asi podle fotky nepoznáš, no :-)))

Jojo ... :D

před 17 hodinami, JoyStick napsal:

tyvolestyl! :D mě bolí prdel jenom se na to dívám :D jak dlouho si v tom trpěl? a dali ti klíčky od dvířek? :D 

Z Ústí do Zubrnic a züruck😅 tak se to dalo;-) 

před 30 minutami, dr.sphinx napsal:

Dneska na Miloše, zaplatpambu za ty suby na zlepšení nálady. f3fc66a920cc9ebd0b74fb6bb122cf1e.jpg

Fešandy 👍 Copak si tropil Milošu?

před 29 minutami, dr.sphinx napsal:

Právě že vlastně nic. Buď blbá karma, nebo raný střední věk + vyzrane prase :)

Vlastně stačí koupit ještě jednu a zkusím si, jaký to je mít hulky :)

Nosit hodinky obráceně jsem se upřímně nikdy nenaučil, doslova z toho mám husí kůži když je otočím 😅

DSC_1289.JPG