Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

Před hodinou, Violoncello napsal:

Učím se je nosit i fotit ❤️

Nošení neumím posoudit, ale focení ti jde dobře.

----------------------------------------------------

Já EXPy

Vit_Rol_E2_BL_210718_01____.jpg

před 2 minutami, Vit napsal:

Já EXPy

Snažím se, ale na Tebe nemám! 👍

před 4 hodinami, Violoncello napsal:

Učím se je nosit i fotit ❤️

IMG_20210718_155406.jpg

PSX_20210718_154536.jpg

Ale ta radost z fotek úplně čiší. Je to něco jinýho, když se jich dočkáš a pak je fakt nosíš oproti tomu, když to někteří kupují na investici nebo kšeft. @Povidláčeknedávno taktéž, je vidět, že to byly vaše vysněný!

před 37 minutami, Radik napsal:

Ale ta radost z fotek úplně čiší. Je to něco jinýho, když se jich dočkáš a pak je fakt nosíš oproti tomu, když to někteří kupují na investici nebo kšeft. @Povidláčeknedávno taktéž, je vidět, že to byly vaše vysněný!

Radost má pro mě větší cenu, než obchod 🙂 Ale má cesta k R nebyla přímá a už vůbec ne logická. Ale s manželkou taky... no nic 😁

před 4 hodinami, Vit napsal:

Já EXPy

Pěkně se lesknou 👍

8 minutes ago, Vortex-Tempus said:

Tohle jsou prostě nejhezčí GMT od R. Za mě i celkově R s lunetou. Snad je někdy zase začnou vyrábět. Tak šťastnou cestu! :D 

před 29 minutami, exell napsal:

Tohle jsou prostě nejhezčí GMT od R. Za mě i celkově R s lunetou. Snad je někdy zase začnou vyrábět. Tak šťastnou cestu! :D 

Dakujem... Ano su krasne a mal som velke stastie te sa mi ich podarilo kupit len par tyzdnov pred tym ako ich stiahli. Myslim ze este skor ci neskor budu... cierne GMT v ponuke proste byt musia.

před 30 minutami, Vortex-Tempus napsal:

Dakujem... Ano su krasne a mal som velke stastie te sa mi ich podarilo kupit len par tyzdnov pred tym ako ich stiahli. Myslim ze este skor ci neskor budu... cierne GMT v ponuke proste byt musia.

Vůbec mi to nepřipomínej. Před dovolenou jsem tenkrát odmítl nový kus se slevou a po dovolené ho zrušili :D Moc jsem si gratuloval :D 

před 3 hodinami, Vit napsal:

LSD look

Wow, pěkná fotka 👍 Jsi mi připomněl před lety osobní návštěvu u Alberta Hofmanna ve Švýcarsku, kde mi daroval knihu Inside Outlook s věnováním. Hodinu jsme spolu chodili po lese a povídali si, neuvěřitelný celoživotní zážitek 🙏

před 33 minutami, African napsal:

Wow, pěkná fotka 👍 Jsi mi připomněl před lety osobní návštěvu u Alberta Hofmanna ve Švýcarsku, kde mi daroval knihu Inside Outlook s věnováním. Hodinu jsme spolu chodili po lese a povídali si, neuvěřitelný celoživotní zážitek 🙏

Děkuju.