Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,7tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před časem jsem se naladil na zlatou vlnu, zde prezentované hodinky (DJ41) vyvolaly mou touhu je mít. 

Nyní jsem si je vyzkoušel a ???    Moc nevím, trochu mi vadí ten ciferník, je moc jednotvárný, ale nějaký vzor je jen u menších modelů.

Tak bych se chtěl zeptat kolegů, co už to nákupní rozhodnutí mají za sebou - jak to vidíte s odstupem, neokoukají se, přetrvává nadšení. A máte někdo dvoje "stejné" hodinky jen s rozdílem ocel/bicolor? 

Prosím, dejte mi nějaký další důvod je koupit. Díky. 

RLX_DJ.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 27 minutami, P_P napsal:

Před časem jsem se naladil na zlatou vlnu, zde prezentované hodinky (DJ41) vyvolaly mou touhu je mít. 

Nyní jsem si je vyzkoušel a ???    Moc nevím, trochu mi vadí ten ciferník, je moc jednotvárný, ale nějaký vzor je jen u menších modelů.

Tak bych se chtěl zeptat kolegů, co už to nákupní rozhodnutí mají za sebou - jak to vidíte s odstupem, neokoukají se, přetrvává nadšení. A máte někdo dvoje "stejné" hodinky jen s rozdílem ocel/bicolor? 

Prosím, dejte mi nějaký další důvod je koupit. Díky. 

RLX_DJ.jpg

Asi jsem tvůj člověk :) bico mám od léta, a neokoukaly se vůbec. Spíše naopak, pokaždé se těším, až zase půjdou na ruku. Cifr bych se vzorem ani nezvažoval, takhle mi přijdou dokonale vyvážené.

A abych jen neplevelil vlákno, tak dnešní dj v oceli.

 

 

CAE2F925-C067-4F08-A047-C5C8F0779546.jpeg

D8717E3B-8027-43CA-BD5B-46C061F4EAD9.jpeg

6DA86569-3DE9-42D8-B8C6-8939421C63F7.jpeg

10E0BE66-01FC-482E-B535-658591AD3C88.jpeg

C93C028E-48BA-43A1-86F8-F28AFC4BF85B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...