Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

Před Vánocemi mi někdo posílal fotky a dotaz, jestli mu můžu prověřit Hulky a jestli je 500 dobrá cena. Letos už by mu na to asi pětikilo nestačilo :) Jinak retail 2010 - 145 :)

před 17 minutami, Cyber napsal:

Před Vánocemi mi někdo posílal fotky a dotaz, jestli mu můžu prověřit Hulky a jestli je 500 dobrá cena. Letos už by mu na to asi pětikilo nestačilo :) Jinak retail 2010 - 145 :)

To je fakt těch 500 je dneska vlastně super cena😃. 145 to snad není ani možný🙂. Chtěl bych tu dobu vrátit🙂 to by se nakupovalo.

Stačí se vrátit jen pár let zpět, kdy při přestupu v Dubaji jsem si vyzkoušel na letišti Batmany, Hulky, Expy a koupil si je u AD v ČR bez ročních čekaček s výjimkou Dayton.

před 34 minutami, whiler napsal:

Je, mam je objednane u AD…uz se nemuzu dockat… jaka byla cekacka?

U AD mám objednaný 126610LN, čili klasický Suby Date. Těmahle jsem si zkrátil dobu čekání😃. Jinak čekám na klasický Suby skoro rok a řekli mi, že to potrvá až dva. V současný situaci možná i dýl. Bicolory netuším, ale jsou neskutečný. Jestli jsi je viděl naživo, víš o čem mluvím😉. Tak snad se brzy dočkáš.

před 2 hodinami, whiler napsal:

Je, mam je objednane u AD…uz se nemuzu dockat… jaka byla cekacka?

Kdysi byly roky ve vitríně ve Štěpánské, když jsem je kupoval za 195 tak se mi to zdálo docela dost, ale dnes tu cenu chápu :)

před 12 hodinami, Luky napsal:

U AD mám objednaný 126610LN, čili klasický Suby Date. Těmahle jsem si zkrátil dobu čekání😃. Jinak čekám na klasický Suby skoro rok a řekli mi, že to potrvá až dva. V současný situaci možná i dýl. Bicolory netuším, ale jsou neskutečný. Jestli jsi je viděl naživo, víš o čem mluvím😉. Tak snad se brzy dočkáš.

No, já jsem se na ně zapsal před 14 dny, takže to asi chvilku potrvá, když to tak čtu. 😀

Čekal jsem tak rok. Zkoušel jsem to z borca vytáhnout, ale kroutil se 😀

Před hodinou, Ondrej83 napsal:

No, já jsem se na ně zapsal před 14 dny, takže to asi chvilku potrvá, když to tak čtu. 😀

Čekal jsem tak rok. Zkoušel jsem to z borca vytáhnout, ale kroutil se 😀

No s rokem asi nepočítej. Letos má toho být údajně ještě míň, takže se to protáhne😃. Já se taky ptal jestli to náhodou nepůjde dřív, ale netvářil se😃. Nevím, zda je to nějaká politika AD a Rolex nebo jestli skutečně neví, co jim přijde a odbavují zákazníky dle pořadníku, což ale pochybuju. Někdo je má dřív a holt tě na seznamu přeskočí.