Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

1 hour ago, worm007 said:

Tak to ti nezávidím. Ja som ich kúpil dva týždne pred tam ako ich prestali vyrábať. OP sú super a v bielej sú aj veľmi univerzálne. Na aké čakáš ?

Na kteroukoliv z univerzálních barev, černá, stříbrná, modrá (bright blue). Uvidíme, jestli to dopadne :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 22,8tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 hodinami, Luky napsal:

@African Doufám, že mě nic tak hroznýho nepotká. Kdybych je fakt vyloženě drbnul, tak mě klepne i přesto, že jsou to tooly😎. Dávám si na ně pozor.

 

před 12 hodinami, African napsal:

Aha, tak paráda, už jsem se lekl :D Ty moje také na pohodu, prozatím žádná velká akce 😌

chlapi, ta ocelová luneta se dá případně za pár korun vyměnit, případě mají speciální udělátko na přebroušení. mně ji drbla před lety dcerka, myslel jsem, že ji zabiju:-), ale dávno jsem si na ten šrám zvyknul, jsou to tooly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, jenik77 napsal:

 

chlapi, ta ocelová luneta se dá případně za pár korun vyměnit, případě mají speciální udělátko na přebroušení. mně ji drbla před lety dcerka, myslel jsem, že ji zabiju:-), ale dávno jsem si na ten šrám zvyknul, jsou to tooly...

Tak to je ovšem dobrá zpráva 👍 Co tedy může stát taková luneta? Beru je jako definitivní, jednou bych je rád předal a to i s památnými šrámy, takže jen tak pro informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, African napsal:

Tak to je ovšem dobrá zpráva 👍 Co tedy může stát taková luneta? Beru je jako definitivní, jednou bych je rád předal a to i s památnými šrámy, takže jen tak pro informaci.

Lunetu na staré Expy II (40mm) mi při probíhajícím servisu nabídli za přípatek 5.700 Kč.
(neměnil jsem)

Myslím, že servis ti žádné staré díly nedá, pokud vím, tak se to nesmí (aby sis neposkládal druhé hodinky).

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, African napsal:

Tak to je ovšem dobrá zpráva 👍 Co tedy může stát taková luneta? Beru je jako definitivní, jednou bych je rád předal a to i s památnými šrámy, takže jen tak pro informaci.

pred par lety, kdyz jsem to chtel resit, 42mm, tak mi rikali cca 4tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Vit napsal:

Lunetu na staré Expy II (40mm) mi při probíhajícím servisu nabídli za přípatek 5.700 Kč.
(neměnil jsem)

Myslím, že servis ti žádné staré díly nedá, pokud vím, tak se to nesmí (aby sis neposkládal druhé hodinky).

Potvrzuji, kupoval jsem novou lunetu na Expy II za 250EUR i s poštovným a RSC má skutečně zakázáno dávat vyměněné díly zákazníkovi. Jak moc to RSC dodržuje, to je věc druhá (zažil jsem osobně oba extrémy) 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...