Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

Veru môžu byt. Už o nich dlhšie uvazujem, na môj vek by to už chcelo aspoň kúsok zlata na hodinkách. Užívaj…

před 3 hodinami, nicomnik3333 napsal:

tak som sa dockal :)

Velka gratulace! Rootbeer mam moc rad! 

Ja dneska opet takhle 20220706_143425.thumb.jpg.a2fc38a455dac1c1e8b58bc9acbdcc08.jpg

před 16 hodinami, nicomnik3333 napsal:

dik, v januari som sa zapisoval

2C4329D1-9971-401E-9C8C-785652E09F81.jpeg

Ach ty jsou prekrasne, nevedel jsem jestli Suby bluesy nebo tyhle… Vzal jsem Suby a uz vim, co bude dalsi♥️

před 4 minutami, nicomnik3333 napsal:

Dakujem vsetkym… nazivo top 😉pre mna najkrajsie gmt

C691E707-DB96-490C-88D8-0B07334D4C75.jpeg

Gratulujem a potvrdzujem, najkrajšie GMT

Před hodinou, The Last Boy Scout napsal:

ahoj, hodinky som bral v Sherone v Bratislave. Na Rootbeer som sa zapisoval v januari s tym, ze cakacka je cca 10 mesiacov az rok a milo ma prekvapili teraz. Pri preberani som sa bavil s predavacom a opytal sa ci sa mozem zapisat aj na dalsi model s tym, ze si kludne pockam aj dva roky. Na otazku Submariner ktory som chcel mi povedal ze ma ani nezapise lebo maju uzavrety zoznam zelani. Jedine bicolor o ktory nemam zaujem. Takze som listoval katalog a uzavrete je vsetko OP, Daytony, Suby , Sky vobec, 2-3 roky Expy, Air King a nakoniec som sa dostal k zlatym Yachtmasterom na Oysterflexe ktore by mohli byt tak 1/1,5 roka. Takze cakam na ne. Ale podla mna je to o konkretnom AD, ale z toho co mi hovoril neni problem sa dostat k bicolorom s normalnou cakackou ;)