Jump to content

Jaké Rolex máte právě na ruce?

Guest Ondra
 Share

Recommended Posts

Já mobil nosím taky v obalu, ale hlavně proto, že ten mobil tahám všude. To znamená, že dostává extrémní záhul. Hodinky bych ve folii nesnel. Mobil je pro mě věc co měním jednou za dva roky. Kdybych ten obal neměl, možná měním jednou za rok? Za měsíc? Kdo ví? Dneska ty kryty od "pitaka" vypadaji fakt dobře a nemyslím si, že by to mobilu nějak škodilo. Každopádně ať si nosí kdo chce v čem chce ne?

před 22 minutami, shewcza napsal:

Já mobil nosím taky v obalu, ale hlavně proto, že ten mobil tahám všude. To znamená, že dostává extrémní záhul. Hodinky bych ve folii nesnel. Mobil je pro mě věc co měním jednou za dva roky. Kdybych ten obal neměl, možná měním jednou za rok? Za měsíc? Kdo ví? Dneska ty kryty od "pitaka" vypadaji fakt dobře a nemyslím si, že by to mobilu nějak škodilo. Každopádně ať si nosí kdo chce v čem chce ne?

určitě, i kdyby si návlek na ruku udělal z igelitky z alberta, je to jeho vec 😉

chápu, ze někdo v terénu by ten mobil omlatil za tyden k nepouziti,  já sem kavarensko/kancelářská ovce co mění mobil každý rok, ten občas něco schyta, stejně jako hodinky, dálkový ovladač, auto, proste cokoliv a to k tomu používání věci proste patří….

před 16 minutami, Richard Eš napsal:

@sidoniak ťa to rozčúlilo daj si pivo večer 😄

ale neee 😇 dam si vajecnak 😇

před 1 hodinou, shewcza napsal:

Pokaždé, když mi mobil spadne na zem nebo jinam dekuju bohu, že jsem byl tak prosíravý, že mám obal a ochranné sklo.
Přes mou vrozenou nešikovnost jsem ještě nikdy nerozbil mobil ani display.

Vit_LT_B19_220906_01_____.jpg

Ja bych to uzavrel s tim, ze to je proste ekl 😄 a krasne to dokresluje situaci okolo Rolexek, kde borci ZAINVESTOVALI a hlavne at tam neni zadna vlasenka aby to nekleslo na HODNOTE. Sorry. 

@xcmaniax 👍 já už si tu přijdu málem nepatřičně, jako že to nosím a ještě bez šprcek. Chtěl jsem kolegovi napsat, jestli radši souloží se šprckou nebo bez, podle hodinek to totiž vypadá na výjimku potvrzující pravidlo, ale mi je to vlastně jedno…🤓

před 2 hodinami, M3maniac napsal:

Na rozdíl od většiny mobil měním až umŕe 🤣 a pořád 16613.

Mám to taky tak, ale s ženami, už mám třetí 🙂 🙂 🙂 

V 5. 9. 2022 v 9:57, matejcaha napsal:

Kdyz si koupis 36, tak ti to sebere manzelka a budes bez hodinek 🤔

Neva, my si vsetko zdielame :D