Přejít na obsah

Videorecenzia Steinhart Apollon


ZLOjasna

Doporučené příspěvky

obvod mám cca 17 - 17,5 cm, upozornujem ze wristshot nie je moj ..

celkovo hodinky sedeli dobre, len ta vyska je taka... ani ni moc, len nezvyk.. klavne preto ze s pohladu boku maly tvar obdlznika, ine hodinky maju tvar D, teda maju tiez max vysku velku, len na okraji pri lunete to je nizsie a posoby to menej velko..

este som sa hral aj s patinovanim, mam to nafotene a snad zverejnim aj to ked bude trochu viac casu

 

 

post-6964-0-76440400-1414015018_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Za to video velký dík! Jedny z hodinek, nad jejichž koupí čas od času přemýšlím. Výměnné lunety jsou bomba. To, co mne odrazuje, je právě ta jejich výška, resp. ten zvláštní, válcovitý tvar pouzdra (který je ovšem na druhé straně činí osobitými)...

 

Možná zbytečná otázka, nicméně položím ji. Na nějakou tu práci to s těmihle hodinkami vzhledem k jejich velikosti asi není, což?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čo si predstavuješ pod prácou? Hlavne na gume som mal s nich adrenalínový pocit :) 

 

Ja nosím bežne 47 b uhr, kde som sa bál že  ten veľký zafír ľahko rozbijem. Tá výška ich limituje iba k prácam kde ich ľahko obúchaš - napr ak kŕmi krokodílov že im pcháš ruku do tlamy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Uf, tak to jsem si oddechl, poněvadž krokodýly tedy fakt nekrmím. Nicméně dravé ptáky poměrně často ano. :) A vůbec jsem furt tak nějak venku na vzduchu, sem tam mlátím kladivem, nebo se rukou ochomýtám kolem různých hran, dveří, strkám ji do úzkých prostor apod.

 

Mimochodem, čo také si mám predstavit pod pojmom "adrenalínový pocit"? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...