Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Jj...pro nás plzeňský je to parádní výsledek. Scasny asi vydrži ve funkci a to je důležitý :D :D Koukam Rosa zranenej...moc dlouho nevydržel:/

 

Jj to verim Vy sycaci :) . Vase dny jsou ale secteny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me vcera bylo smutno, kdyz jsem videl Latku v libereckym dresu a tu parodii na obranu v nasich dresech. Jeste ted by si Uhrin ml. zaslouzil nakopat do kouli.

To snad nemyslíš vážně, obrana byla dobrá. Problém byl v záloze, resp. v její ofenzivní činnosti. Jinak to tým dozadu odmakal dobře a i proto neměl Liberec vyloženou šanci.

Tím neříkám, že Latka neměl zůstat, byl to lídr a osobnost. Bohužel to Uhrin psychicky nezvládal. Šilhavý je jiný kafe.

Ano, včera to nebylo ideální, ale posun dopředu tam je. Nečekám, že s tím udělá trenér za dva týdny zázraky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posun tam byl ( ne že ne, proti bídě, co byla v lize a v pohárech předtím, kdy se neuměj domluvit a není tam nikdo, kdo by je seřval ), ale já, když viděl, jak to Latka šefoval v obraně Liberce ( kdy ze začátku hořel jak papír ), tak mě prostě přepadla nostalgie. Jsem na ně hodně přísnej, tak mě nech :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano a vase nenastanou :-)), ted je predurcen vladnout nekdo novej, neokoukanej, bohatej :-)), sakra, tohle patri do jineho vlakna - humor.

 

A kdo to je? Plzen :))), nebo vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posun tam byl ( ne že ne, proti bídě, co byla v lize a v pohárech předtím, kdy se neuměj domluvit a není tam nikdo, kdo by je seřval ), ale já, když viděl, jak to Latka šefoval v obraně Liberce ( kdy ze začátku hořel jak papír ), tak mě prostě přepadla nostalgie. Jsem na ně hodně přísnej, tak mě nech :-).

Já jsem taky byl naštvaný, když odcházel, protože bylo jasný, že to není z výkonostních důvodů. Ale už se s tím nedá nic udělat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano- my, plzen je pro me taky mrtva :-)) a boleslav me nezajima ( jak rikam, sekce humor )

Chumpus- ja vim, ale kdyz jsem ho tam holomka videl nazivo, tak jsem byl fakt nas...ej ( zvlast, kdyz se tam mastil se Skodou a me parkrat zatrnulo ). Zivot jde dal a verim, ze vykony porostou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncák7: vy jo? a ty hajzliky pro 4-6 lidi to maji jako bohaci jo? :)

Osizene klobasy a diry ve zdi :) .

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porazit Spartu na Letna se fakt ceni, ale bacha, pokud se nepletu, tak to minulou sezonu dakazal Banik taky( nebo to uz bylo predminulou ), a kde je mu konec :-D

Ted vazne, uzij si tu radost jako fanousek.

A sesivkam preju, at zustanou pokorny a ono to pujde, ne ze ne ;-)

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře sešívky....krásnej pohled na ty sparťanský šašky  :lol2:  :lol2: Já jen nechápu, že se chce Rosovi dělat ze sebe veřejně idiota. Vždyť se mu tady celej národ směje. Měl skončit po Anglii a tady užívat klidu a peněž, co si tam jako marod vydělal....teď je opravdu jen k smíchu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosickyho je me lito, myslel jsem si, ze tu nasi ligu zvladne vpoho, ale vypada to, ze je fakt zhuntovanej. Rad bych se spletl a jeste nam to ukaze, ale nevim.

A Sparta at se da dohromady, at chci nebo ne, hraje pohary.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rosickyho je me lito, myslel jsem si, ze tu nasi ligu zvladne vpoho, ale vypada to, ze je fakt zhuntovanej. Rad bych se spletl a jeste nam to ukaze, ale nevim.

A Sparta at se da dohromady, at chci nebo ne, hraje pohary.

Rosický není zhuntovanej, je to jenom lempl bez srdíčka, co má fotbalovej talent vod Pána Boha...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se fakt zacina blejskat ne lepsi casy :-))

 

Jj, dali jste to dobre. To uznavam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...