Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Ten Karoch se vážně nedá poslouchat. Společně s Vláškem je to nejhorši komentátorská dvojice, co pamatuji. Zlatej Poulíček :-)

Pusť si někdy biatlon a pak tvrď, že je Karoch hroznej  :lol2: . Jestli teda budeš po jejich výkonu schopen napsat jednu větu :-).

Ne vážně, není úplně TOP, ale občas se dá i poslouchat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nastavuje rozhodčí. Kdyby dal hned na začátku správně žlutou Frýdkovi a držel tenhle metr, tak by se hráči zklidnili. Jakmile jim tvrdou hru dovolíš, tak se přizpůsobí.

Rozhodčího nemá cenu komentovat, v souvislosti se sobotním zápasem je snad každému jasné, jak to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plzeň tu ligu má brutálně osefovanou... To je přece jasný :D VAR, ostatní zápasy atd...dokonce i tak fikane, že nejdříve si nechá podle VAR odvolat penaltu, aby pak musela zápas otáčet. No a je jasný, že za včerejší remízu taky může Plzeň...

 

Btw, když čtu tu histerii na sociálních sítích, tak jen žasnu, co leckdy dokáže vyplodit dospělý člověk za názory

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tys tady mohutne kritizoval los v poharu, kdy Slavie dostala nejhorsiho mozneho soupere, jako korupci a ted bych cekal, ze uznas, ze Plzen vyhrala s velkou tlacenkou sudich - ofsajd a naopak slapak na druhe strane a Slavku zarizli vcera brutalne a dnes to i medialne potvrdili. To je rozdil 4 body ve prospech Plzne a v boji o titul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom žádná, že je liga jeden velký podvod.. Já reagoval na Chumpuse, kterej to svém příspěvku hází na Plzeň... Viz sobotní zápas ;)

Nic jsem na Plzeň neházel, to sis z toho vyčetl sám. Že v sobotu bylo přitlačeno Plzni, to je snad jasný.

Hele Gustave, já chápu, že jako fanoušek Plzně to prostě vidět nechceš, ale tlačenku máte dlouhodobě a vzhledem k tomu, co se ve vašich zápasech v posledních letech všechno dělo, je pochopitelný, že na to lidi narážejí. Nefér vliv v zákulisí jste měli a máte. Tečka. Jak jsem psal, beru, že jako fanda toho klubu před tím zavíráš oči, ale aspoň to tady neobhajuj, jako že se nic neděje. A pokud jde o hysterii, tak to nemáš co vyčítat, viz Frantou zmiňovaný los.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejsem blbej...došlo mi, že v tom tvém rypnuti si neměl na mysli zápas Slovácko vs Příbram, že?

O tom zmiňovaném losu... To nebylo z mé hlavy, ale ze článku tuším na idnes, kde i osoby přítomné losu vypovídaly o podezřelé situaci, kterou ještě neviděli. Omlouvám se, příště hodin odkaz na článek a citace.

To, že silnější pes mrda platí už nějakou dobu. Ano, v té době, kdy Plzeň hrála atraktivní fotbal jak doma tak v Evropě, rozhodčí ji napomáhali. To bez debat. Bohužel, tomu je v posledním roce konec. Myslím tomu krásnému fotbalu, co dělal radost. Stejně tak já můžu napsat, že teď už tu vládnou jiné zdroje...rozhodne si netroufám tvrdit, že je v současné době Plzeň tlacena...

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O slapaku nediskutuju, tam pentle být měla. Offside ani náhodou. Že Slavii zarizl rozhodčí... Ano. Sice neměli rozhodně dohrát o 11hracich, ale budiž. Ale že za to může Plzeň? Ale no tak...

No nevím, ofsajd tam byl úplně jasnej, byť ne dvoumetrovej, ale radši toho nechám. Holt to musíme uhrát jinde, třeba ve vzájemném zápase.

Mě spíš dostává zhodnocení toho, že videorozhodčí nemá k dispozici ofsajd čáru a všechny záběry zákroku. To je podle mě neskutečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ofsajd tam byl úplně jasnej, byť ne dvoumetrovej, ale radši toho nechám. Holt to musíme uhrát jinde, třeba ve vzájemném zápase.

Mě spíš dostává zhodnocení toho, že videorozhodčí nemá k dispozici ofsajd čáru a všechny záběry zákroku. To je podle mě neskutečný.

Hele k ty čáře, co všichni tak vesele malujou...

Videorozhodčí si nemůže ?namalovat? ofsajdovou čáru jako technici v televizi. To může jen za pomoci zvláštního programu, který používají v italské či německé lize, nebo ho měli k dispozici na nedávném mistrovství světa v Rusku.

 

?Jde o systém, který tým odborníků pro FIFA vyvíjel skoro dva roky,? upozorňuje Roman Hrubeš. ?Zjistilo se totiž, že televizní ofsajdové čáry hlásí obrovskou chybovost. Kdežto u tohoto softwaru jde takřka o dokonalou pomůcku. Kamery zohlední výšku, z jaké hřiště snímají, zakřivení hrací plochy, prostě všechno.?

 

Laicky řečeno, systém pracuje na principu Jestřábího oka v tenisu. Kamery na stadionu si za pomoci programu samy vytvoří síť čar na hřišti a videosudí je používá podle potřeby, navíc všechno je v trojrozměrném zobrazení, takže takřka s přesností na milimetry."

 

Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/videorozhodci-plzen-zlin-gol-karel-hrubes-roman-hrubes.A180813_132405_fotbal_min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny silné týmy jsou tlačeny a prohlášení, že silnější pes mrdá, je stále aktuální. Fotbal se ovlivňuje už na těch nejnižších úrovních jako je okres. Kamarád chtěl dělat fotbalového rozhodčího a pomýšlel i na kariéru. Po pár letech píská A třídu a občas mává na kraji. Asi se na to vykašle, protože mu furt někdo volá a nabízí...Nahoru se pravidelně posouvají jen ty nejloajálnější sudí a samozřejmě synáčci z povolání. Vsadil bych obě nohy a půl království, že v naší lize bude jen hodně málo zápasů opravdu čistých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele k ty čáře, co všichni tak vesele malujou...

Videorozhodčí si nemůže ?namalovat? ofsajdovou čáru jako technici v televizi. To může jen za pomoci zvláštního programu, který používají v italské či německé lize, nebo ho měli k dispozici na nedávném mistrovství světa v Rusku.

 

?Jde o systém, který tým odborníků pro FIFA vyvíjel skoro dva roky,? upozorňuje Roman Hrubeš. ?Zjistilo se totiž, že televizní ofsajdové čáry hlásí obrovskou chybovost. Kdežto u tohoto softwaru jde takřka o dokonalou pomůcku. Kamery zohlední výšku, z jaké hřiště snímají, zakřivení hrací plochy, prostě všechno.?

 

Laicky řečeno, systém pracuje na principu Jestřábího oka v tenisu. Kamery na stadionu si za pomoci programu samy vytvoří síť čar na hřišti a videosudí je používá podle potřeby, navíc všechno je v trojrozměrném zobrazení, takže takřka s přesností na milimetry."

 

Zdroj: https://www.idnes.cz/fotbal/prvni-liga/videorozhodci-plzen-zlin-gol-karel-hrubes-roman-hrubes.A180813_132405_fotbal_min

Já se nehádám, naučil jsem se tu radši držet hubu.  Viděl jsem tu situaci rozfázovanou, porovnával podle čar malého a velkého vápna. Prostě jsem si udělal obrázek a dál neřeším.

Jinak, to ostatní vím a je mi to známo, ale když prostě používám nejmodernější technoligii, tak jí mám mít k dispozici ( nebo se na používání paskvilu mám vykašlat )- což je taky jen můj názor.

Což se tady evidentně neděje a je to týden co týden stejný- řeší se průšvih, co ovlivní celej zápas.

Je to asi jen u nás, ale dokážeme "zk...t" jakejkoliv dobrej záměr postraníma uličkama a podobně. Osobně s videem nesouhlasím, ale když už to je, tak to má fungovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...