Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Na Idnes psali tohle:

 

Za účast v Lize mistrů by Slavia do národního koeficientu přidala čtyřbodový bonus. Což by byl vítaný příspěvek vzhledem k tomu, že po zbytek sezony bude svůj zisk dělit vždy pěti, tedy celkovým počtem pohárových účastníků.

Takže pokud tomu dobře rozumím, když postoupí dostaneme plný 4b do koeficientu + další za výsledky, pokud ne a spadnou "jen" do Evropské ligy, všechny body dělí pěti takže asi radši ať postoupí. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď má o2 akci... Balíček sport zdarma, respektive za 1kc kterou ti pak vrátí. Není v tom nějaký zádrhel? Píšou, že službu lze poté zrušit. Ale při aktivaci je napsáno balíček sport opakovaně. Aby se nedalo zrušit až třeba po dalším měsíci máte někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem hodil dotaz na O2 guru, uvidím co mi napíšou

Dobrý den,

zde se jedná o tzv. předplacenou služby, kdy se balíček obnovuje každých 30 dní, jestliže jej uživatel nezruší.

Případnou deaktivaci provede zákazník na počítači přes web www.o2tv.cz (Google Chrome) v nastavení svého účtu po přihlášení přes O2 ID (e-mail) a heslo.

Pokud nám zašlete Vaše O2 ID (e-mail), podívali bychom se na stav registrace a objednání služby.

Martin, O2 Guru

 

už mě odepsali, takže by to mělo jít...jen si pohlídat ten finální termín. Ještě jsem jim napsal, at právě prověří i stávající registraci, co mám na tchána...a že se mi nejde přihlásit

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deaktivaci balíčku je potřeba ideálně provést před koncem třicetidenního okna s tím, že pokud službu zakoupíte dnes, tak první obnova bude ještě před datem 22. 9. a tudíž také zdarma. Službu tak můžete využívat dokonce 60 dní zdarma a zrušit si předplatné až na konci dalších 30 dní.

 

ještě zpráva odhledně deaktivace služby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...