Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Jestli myslis nas, tak mame 14 bodu ;-)

A zajici se scitaji az po honu, stale musis verit!

 

Ps: me se vzdy libi kolik tech Slavistu vyleze z nory kdyz se jim po x-letech dari, jinak o nich nikdo 30 let nevedel ;-)

Rozdil je 12 bodu synku, rozdil :D

A ver, to je spravny, to fanousek ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslis nas, tak mame 14 bodu ;-)

A zajici se scitaji az po honu, stale musis verit!

 

Ps: me se vzdy libi kolik tech Slavistu vyleze z nory kdyz se jim po x-letech dari, jinak o nich nikdo 30 let nevedel ;-)

Fandím Slavii celej život. Je to mnohem těžší, než si myslíš. V dobrým i zlým! Ale poplakej si, mas na to nárok :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslis nas, tak mame 14 bodu ;-)

A zajici se scitaji az po honu, stale musis verit!

Ps: me se vzdy libi kolik tech Slavistu vyleze z nory kdyz se jim po x-letech dari, jinak o nich nikdo 30 let nevedel ;-)

Myslel jsem rozdíl.

Jo s těma fanda a mas pravdu, ale to je všude. Až se vám bude darit, tak vás bude zas 2x tolik.

Já si srdce sesivane užívám 40 let aktivně, nikdy jsem se jinam nehlásí, dostal za to párkrát do huby, ale jsem hrdej, i když to často nešlo. Teď si to zase užívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nesouhlasím, neviděl bych problém v Křetinském. ten v tom topí peníze,ten kdo za současnou situaci může bych hledal jinde.

Jak se říká, ryba smrdí od hlavy je to celý špatně nastavený.. ale nechci dělat chytráka, jen to prostě dlouhodobě nefunguje a musí to vidět každý.. doufám, že se brzy zase nakopnou a vrátí tam kam patří a ne do poloviny tabulky

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se říká, ryba smrdí od hlavy je to celý špatně nastavený.. ale nechci dělat chytráka, jen to prostě dlouhodobě nefunguje a musí to vidět každý.. doufám, že se brzy zase nakopnou a vrátí tam kam patří a ne do poloviny tabulky

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Já si myslím, že to bude trochu oříšek... Vemte si, že Slávie do toho narvala hromadu milionů a byli hned mistři. Sparta (Křéťa) do toho sype údajne 350-400mega ročně, ale výsledky nejsou? Nebo jsou ale od 3místa dále. Tak si jako řikám, kdyby do toho sypal dvojnásobek jestli by se posunul na 2flek v tabulce? Nebo je to o tom, že se do toho ve Slavii sypou čínské miliony a k tomu dobrý menežment, který je trochu dál než menežment Sparty? Každopádně je otázka jestli Rosický je dostatečně erudovaný, aby byl schopný provést totální změnu Sparty (realizák, hráči a následně výsledky), já si myslím, že to bude jenom experiment schovaný za jméno a výsledky se stejně nedostaví... ale těch dukátůůůůů  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě Rosa nemá mandát dělat velký změny. Je sice vidět navenek, možná i ve formálním organigramu bude někde vysoko, ale neformálně to pod pokličkou asi bude jinak.

Z tohoto pohledu je podle mě blbost tam brát lidi s vazbou na starou Spartu, protože tam je nepochybně vazba i na starý kádry ve vedení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...