Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 25 minutami, guzmic napsal:

Njn stará dobrá Sparta...

Že já vůl, vždy doufám, že zase začnou hrát fotbal...

No, když na Spartu stačí to, co předvádí  Štětina, tak to lepší nebude. No nic, budem si to muset uhrát doma. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mírně trapný předělání Homolkových:

- Ježíš Ludvo, ty si přišel vo moc. No to si neviděl, to byl zápas, to není k vidění, člověče. Ale to byl koncert, to byla   filharmonie,prostě.
No hele, Beaugel
l, to je útok...
Plzeň má takovej útok teďko...no to, to je světový ty by rozkopali Real Madrid no prostě všecko to si nežral,no to je... hele, představ si Ludvo, dlouhej pas vod brány, rozumíš, ale takovej... no, polovysokej. Hele, Lukáš, rozumíš, stahovačka, víš. Šoup to na Čermáka... hele, Čermák z levačky na pravačku... přehodil. Fouk to Beaugelovi, hele a ten fofrovačku, rozumíš. No ten dřevák tam stál... hele
...ten byl tuhej, a do šibenice, no to víš, já řval jak kráva. Co ti mám povídat, no to byl... to byl první gól, rozumíš. Novej útok, ale to bylo ve dvou minutách, člověče. Hele, novej útok, rozumíš... Lukáš klamajdu... tu jako nezachytil, rozumíš.
Hergot, tak se, člověče, trochu seber.
Komu to mám vyprávět?
Hele, jenom piánko a teď hlavou... a teď druhou. Já povídám, tohleto bude žrádlo, hodil mu to... zase takovej šourák, rozumíš, a teď patičku, druhou... krucifix... ježíšmarjá...
- Člověče, já bych potřeboval kafe. 
[Ecce homo Homolka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 5. 2020 v 20:23, Geodet napsal:

Mírně trapný předělání Homolkových:

- Ježíš Ludvo, ty si přišel vo moc. No to si neviděl, to byl zápas, to není k vidění, člověče. Ale to byl koncert, to byla   filharmonie,prostě.
No hele, Beaugel
l, to je útok...
Plzeň má takovej útok teďko...no to, to je světový ty by rozkopali Real Madrid no prostě všecko to si nežral,no to je... hele, představ si Ludvo, dlouhej pas vod brány, rozumíš, ale takovej... no, polovysokej. Hele, Lukáš, rozumíš, stahovačka, víš. Šoup to na Čermáka... hele, Čermák z levačky na pravačku... přehodil. Fouk to Beaugelovi, hele a ten fofrovačku, rozumíš. No ten dřevák tam stál... hele
...ten byl tuhej, a do šibenice, no to víš, já řval jak kráva. Co ti mám povídat, no to byl... to byl první gól, rozumíš. Novej útok, ale to bylo ve dvou minutách, člověče. Hele, novej útok, rozumíš... Lukáš klamajdu... tu jako nezachytil, rozumíš.
Hergot, tak se, člověče, trochu seber.
Komu to mám vyprávět?
Hele, jenom piánko a teď hlavou... a teď druhou. Já povídám, tohleto bude žrádlo, hodil mu to... zase takovej šourák, rozumíš, a teď patičku, druhou... krucifix... ježíšmarjá...
- Člověče, já bych potřeboval kafe. 
[Ecce homo Homolka]

Hodně trapné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Nemáme si co vyčítat :-)).

Kdyby to poleno Tecl už konečně něco trefil, nebylo co řešit.

Povíme si příští kolo :-)).

Tjn, Teclik byl marnej i v Plzni. Tyjo,docela se na ten zápas těším....snad to bude pohlednej mac, kterej neposere rozhodčí...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...