Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

V 11. 7. 2020 v 21:12, Martin JJJ napsal:

Pardubice... Jak asi skončí v nadcházejícím ročníku? Elán nováčka by mohl přebít dojíždění na stadion do Bolky, kde budou muset hrát... co si o tom myslíte??? 

Tak mají tam plno lidí na hostování, to jako zas takovéj problém nevidím. Po postupu se mění všechny mancafty a to výrazně. Co mi osobně vadí je ten nevyhovující stadion. Postoupit a hrát jinde je vždy nesmysl. Ale nejen fotbal už se nehraje hlavně pro lidi dávno. No a jméno majitele mi moc dobrou vyhlídku nedává (s tímto panem mám zkušenost odjinud). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, kuncák7 napsal:

Tak mají tam plno lidí na hostování, to jako zas takovéj problém nevidím. Po postupu se mění všechny mancafty a to výrazně. Co mi osobně vadí je ten nevyhovující stadion. Postoupit a hrát jinde je vždy nesmysl. Ale nejen fotbal už se nehraje hlavně pro lidi dávno. No a jméno majitele mi moc dobrou vyhlídku nedává (s tímto panem mám zkušenost odjinud). 

Tak oni se ve fotbale i hokeji motají různí lidé... my co známe prostředí, tak bychom mohli vyprávět.... Když dotuje někdo fotbal a dělá to trochu s rozumem, tak se dají dělat slušné výsledky! Na poháry to nebude ale klidně kolem 10fleku by se hrát dalo... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Martin JJJ napsal:

Tak oni se ve fotbale i hokeji motají různí lidé... my co známe prostředí, tak bychom mohli vyprávět.... Když dotuje někdo fotbal a dělá to trochu s rozumem, tak se dají dělat slušné výsledky! Na poháry to nebude ale klidně kolem 10fleku by se hrát dalo... 

Tomu rozumím, já si jen myslím, že Pitter není mecenáš, ale přísavka a parazitující osoba, žijící z dotací s věčně nataženou rukou. Tak se projevil v hokejové Slávii a když penězovod sklapl, tak odtáhl o dům dál.

A budou mít těžkou práci se skládáním mančaftu. Mají na to málo času. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, kuncák7 napsal:

Tomu rozumím, já si jen myslím, že Pitter není mecenáš, ale přísavka a parazitující osoba, žijící z dotací s věčně nataženou rukou. Tak se projevil v hokejové Slávii a když penězovod sklapl, tak odtáhl o dům dál.

A budou mít těžkou práci se skládáním mančaftu. Mají na to málo času. 

Tak jako ona spousta "mecenášů" fandí sportu skrz pěnezotvorbu že? Jakmile zmizí, tak se pakujou... O sport a to jakýkoliv, jde až na 2-3místě... 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já bych to teď nějak neřešil, ono to je i v jiných týmech. Koukněte na Bohemku B, Spartu B, dukelskej dorost, Českou Lípu či Liberec B a hokejky - Zlín, Litvínov, Slávie a asi i Litoměřice. Kdo hledá prostě najde a když se dle mého testuje hodně, tak se najde vždycky. Spíš jak z toho ven do budoucna, karanténa pro celej tým je blbost, to ze soutěží udělá bramboračku.

Já už jsem z tohodle unavenej a přecházím do fáze - hlavně se z toho nepos..t. A beru to jako součást života.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pro místní, trochu brouzdám na netu, a hledám, co znamená na dresech nad logem klubu Merci, Danke, Thank you atd... Ví někdo co to je za iniciativu? Akorát sleduji Lyon-Bayern a tam to mají na svých dresech všichni... 🤔 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...