Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 4 minutami, bandicoot napsal:

Plzeňáci musej čumět. Že se proti nim dá písknout penalta v poslední minutě nastavení, to neznaj.

Tohle se mám v Evropě stává hodně často...hrajeme na výsledek, betonuje se a pak lítají centry do vápna a je otázka času, kdy někdo udělá penaltu. Hruška tam šel zbytečně a nesmyslně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako docela jsem čuměl, že závěr tam sázeli Holandani jeden dlouhý balon za druhým... Plzeň má dobrou obranu, ale jak to tam propadávalo, si řikám v 85min aby z toho nebyl průser... a pic to tam! Prodloužení už hrála Plzeň v komatu... 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádný Slávista....??? Mi to přijde, jako by si Slávka hrála svoji soutěž ne? Kolář jde na pentli, Jindra dá zase Tecla na hrot a pořád to jede ta sešívaná mašina... Uvidíme co přinese neděle.... Každopádně Zlín v Bolce překvapil (a Weber by mohl dát nějaký článek zase do světa, že udělal pro svět Komličenka.... ... :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Martin JJJ napsal:

Žádný Slávista....??? Mi to přijde, jako by si Slávka hrála svoji soutěž ne? Kolář jde na pentli, Jindra dá zase Tecla na hrot a pořád to jede ta sešívaná mašina... Uvidíme co přinese neděle.... Každopádně Zlín v Bolce překvapil (a Weber by mohl dát nějaký článek zase do světa, že udělal pro svět Komličenka.... ... :-)))))

Proč komentovat zápas, kterej byl jasnej:-)))) a navíc Příbram. Tecl je přece střelec, ne :-))), též netřeba komentovat (Trpisovskyho chráněnec, evidentně. Horšího útočníka Slavie neměla snad ani za dobu krize). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Proč komentovat zápas, kterej byl jasnej:-)))) a navíc Příbram. Tecl je přece střelec, ne :-))), též netřeba komentovat (Trpisovskyho chráněnec, evidentně. Horšího útočníka Slavie neměla snad ani za dobu krize). 

A Plzeň se dneska na severu protrápí k dalšímu traumatu... (Tecl/neTecl 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...