Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Pustil jsem si posledních pár minut derby a diváci nikde, ale slyším řev jak kdyby bylo vyprodáno. Skupinka vyvolených pod komentátorským stanovištěm? Nepouští to tam z repráků, že ne? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Umřel Paolo Rossi, mistr světa z roku 1982 a nejlepší střelec šampionátu. V tomhle roce jsem začal zrovna sledovat fotbal a co si pamatuju, tak v tom hnusném italském "catenačiu" byl on jeden z mála, co se mi líbil. I když jsem své vzory měl jinde - Schumacher, Pfaff, Zoff,......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncák7

tys byl chytající? gp? To  jsi dobrý, my měli tehdy vzor Johanna z Ajaxu, aby naše kluby hráli jako Ajax, tehdy. to bylo nedostižné, stejně jako dnes porážet Barcelonu.

Ale Slávka ten Ajax nakonec vyřadila cestou do LM, takže za ty léta psychické dřiny u televizních přenosů aspoň něco.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

Umřel Paolo Rossi, mistr světa z roku 1982 a nejlepší střelec šampionátu. V tomhle roce jsem začal zrovna sledovat fotbal a co si pamatuju, tak v tom hnusném italském "catenačiu" byl on jeden z mála, co se mi líbil. I když jsem své vzory měl jinde - Schumacher, Pfaff, Zoff,......

Schumacher se mi navždy zprotivil zákeřným faulem na Battistona, to bylo na kriminál. Jestli teda myslíme toho stejnýho.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, eloga napsal:

kuncák7

tys byl chytající? gp? To  jsi dobrý, my měli tehdy vzor Johanna z Ajaxu, aby naše kluby hráli jako Ajax, tehdy. to bylo nedostižné, stejně jako dnes porážet Barcelonu.

Ale Slávka ten Ajax nakonec vyřadila cestou do LM, takže za ty léta psychické dřiny u televizních přenosů aspoň něco.

 

 

Jojo, byl jsem golman - ohebnej a pružnej jako guma. To snad už ani není pravda :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...