Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

tjn, mladý teď vidí válec Slavii a tak je rozhodování jasný. Mě teď ten fotbal taky netěší a jsem z toho zklamanej...když člověk vidí tu nechuť hráčů běhat a rvát se z klub. Hlavně, že je plno mladých odchovanců na hostovačkách v jiných klubech. A věřím tomu, že kdyby se jim dala šance, tak se za Viktorku rvou.....ale takle je to i v ostatních klubech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Gustaf napsal:

njn, sešívancům to kope....Trpiš dělá divy a dokáže je správně namotivovat a ty hráči za ním jdou......prostě to tam funguje.

Jo, taky mě to bavi-sesivky neznám :-)), ale furt lepší než jiné pokřiky.

A k tomu šlape-není to ono, jenže Sima má formu převyšující tuhle ligu, o parník. Jinak je to zatím spíš průměr, ale lepší :-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, kuncák7 napsal:

Jo, taky mě to bavi-sesivky neznám :-)), ale furt lepší než jiné pokřiky.

A k tomu šlape-není to ono, jenže Sima má formu převyšující tuhle ligu, o parník. Jinak je to zatím spíš průměr, ale lepší :-). 

Sima teď neskutečně vylítnul...jsem zvědavej, jestli mu to vydrží. Hlavně aby si na něj někdo nevyšlapnul. Teď si ho bude soupeř více hlídat, přilítne nějakej brousek, vezme ho přes párky a má po kariéře....což mu nepřeju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Gustaf napsal:

Sima teď neskutečně vylítnul...jsem zvědavej, jestli mu to vydrží. Hlavně aby si na něj někdo nevyšlapnul. Teď si ho bude soupeř více hlídat, přilítne nějakej brousek, vezme ho přes párky a má po kariéře....což mu nepřeju.

Rekl bych, že tu dlouho nevydrží. 

Též bych mu tohle nepřál, jako jsem to nepřál Hlozkovi že Sparty (jen jsem chtěl, ať rychle odejde aby Sparta neslapala :-), ale pomohl repre, i když je mladéj). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gustaf

Hráči proti trenérovi nic nemají, to jsou jen omlouvající kecy... Poslouchal jsem teď snad 5 hod podcast rozhovorů o fotbale v ČR.

Slávie je v laufu a hraje nejlíp....to je pravda.

neskutečně mě ale nasrala, za ten min týden s tím Zlínem....to byl od Slavie ojeb jako sviňe.

Sparta jde svou cestou, někteří hráči jsou fajn, pár zápasů taky, ale celkově žádný zázrak...

Plzeň je v prdeli, nemají Berbra, mají starý kádr a co tam chlapi konstatovali....tak ani nemají kde dobré mladé nabrat.

A osobně si přeju Plzni druhou půlku tabulky pěkných pár let, za ty sviňárny co tolik let dělali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím prd co to originál je, asi ČT4 sport, fotbal focus.

Já si moc dobře vzpomínám, kolik měla Plzeň penaltových kopů v posledních 10 min, kolik offside situací písknuli v proti soupeřům....jen ať si to vyžerou až do dna.

Screenshot_2020-12-21-15-41-37-423_com.spotify.music.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, guzmic napsal:

@Gustaf

Hráči proti trenérovi nic nemají, to jsou jen omlouvající kecy... Poslouchal jsem teď snad 5 hod podcast rozhovorů o fotbale v ČR.

Slávie je v laufu a hraje nejlíp....to je pravda.

neskutečně mě ale nasrala, za ten min týden s tím Zlínem....to byl od Slavie ojeb jako sviňe.

Sparta jde svou cestou, někteří hráči jsou fajn, pár zápasů taky, ale celkově žádný zázrak...

Plzeň je v prdeli, nemají Berbra, mají starý kádr a co tam chlapi konstatovali....tak ani nemají kde dobré mladé nabrat.

A osobně si přeju Plzni druhou půlku tabulky pěkných pár let, za ty sviňárny co tolik let dělali...

Bude že mě mluvit sesivka, já je chápu, potrebujou trochu oddech a hráčů bylo pomalu. Tak Zlín jindy, neboj, dočkáte se :-)). Čistý to asi nebylo, ale Tvrdík tyhle "férovky" holt umí taky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7

tohle je ale strašný alibismus... jaký odpočinek, jakých málo hráčů? pizda máte největší rozpočet, nejširší kádr v lize....Opava, Liberec, Sparta všichni hráli zápasy i přes covid a z..vený Tvrdík pískne a Slavie nemusí... běž do... Brdy, nebo kam to o vánocích chodíš.

fuj...to jsem si ulevil...sorry, Kuncáku, to není nic na Tebe, já jen toho vašeho velitele nesnáším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radeji priznavam, ze jsem sesivka, ale neda mi reagovat na ty konspiracni teorie, ktere podporuje i Kuncak. 

Nerozumim pripadne motivaci odkladat zapas. Chapu unavu, ale mancaft v laufu, s prehledem prvni flek, Spartu rozstrilime 3:0, Plzen starosti vic nez dost a nekdo by riskoval pruser s testama? Luftjarda je sice, kurna jak to kulantne napsat, specifickej, ale neni uplnej blazen. Kdyby se to proseklo a ze je to pomerne slozita operace se spoustou slabejch mist, tak prijde SKS o titul kvuli zapasu se Zlinem s naskokem na cele tabulky. No nevim, ale tohle si nikdo pri smyslech nedovoli riskovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@uff

jaké konspirační teorie, vždyť je to pravda.

v pondělí hlásí SLA 9 pozitivních Tvrdík na twiteru "odkládá" zápas...

v úterý mu to potvrdí hygiena.... hrát se nebude.

a ve čtvrtek vyhlásí, ne ne testy jsou na hovno, v neděli hrajeme.

Takže je to za Tebe všechno čistý?

Mě je líto Opavy, Liberce atd. ty nutili hrát i když měli plno nakažených.

Ale neboj se, ono se to tomu praseti jednou všechno vrátí a pěkný to nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guzmic: Nepopiram, ze jsem si taky rikal, ze to snad ani nemuze bejt pravda. Ale osobne bych to svadel na ten bordel tady u nas. Ale kdyz se na to podivas optikou pripadne ztraty bodu ve Zline, tak mi proste prijde, ze to za riziko flastru a ztrate titulu proste soudnemu cloveku nestoji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...