Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Luban23 napsal:

Rangers spousta lidí podceňuje, ale trénuje je skvělý Gerrard a hlavně v domácí soutěži a Evropské lize ještě ani jednou neprohráli.

Jojo, víme. Taky před 4 lety byl ve třetí skotské lize. My žijeme pohádku a ta vypadá hratelneji než dostat MU či AC. Uvidíme, jak to dopadne. Každopádně, pro mě je Rangers tým mého mládí, fandil jsem jim jako Barceloně a Liverpoolu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, kuncák7 napsal:

Jojo, víme. Taky před 4 lety byl ve třetí skotské lize. My žijeme pohádku a ta vypadá hratelneji než dostat MU či AC. Uvidíme, jak to dopadne. Každopádně, pro mě je Rangers tým mého mládí, fandil jsem jim jako Barceloně a Liverpoolu. 

Souhlasím, vypadají "hratelněji". Jen bych určitě nebyl takový optimista. Nejlepší by určitě mohlo být Molde. Na druhou stranu když si Trpišovský Rangers přál, tak asi ví proč. Každopádně já taky budu fandit samozřejmě Slávce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, eloga napsal:

jo ti Rangers, to bude nepříjemnost, zlatej Celtic ve formě se Spartou, tvl. dyk ta Granada byla tak blízko.... Pořádný teplo místo skotské plískanice a rezavé vody... 💊

 

Tak tohle nám u TV může bejt celkem jedno :-)).Na víc to tedy nevidím ( pokud se tedy nezjistí nějakou studií, že vznikla další mutace viru, co se přenáší pomocí TV ), to pak budem poslouchat radio přenos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...