Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Hele borci, to jsem fakt jediný který si myslí, že mu Kudela fakt něco černýho řekl... Trest stojí za hovno, ale myslím si že čistý svědomí nemá. Kdyby mu chtěl říct, že je čurák, tak si nezakrývá pusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle bajka o hloupem Ondrovi a urvanem Glennovi ma pro me nekolik pouceni

  • Pravidlo vetsi pes jebe plati vseobecne vsude. Nasere si UEFA hysterickou Anglii kvuli malemu Cesku? Luftjarda pochopil a uz se Rangers omlouva...
  • Presumpce viny kvuli mediim a tlaku socialnich siti je hrozne nebezpecny precedens, az z nej jde strach
  • dekuji mamince a tatinkovi, ze me upekli v Ceskoslovensku a neutekli se mnou na Zapad, protoze co tam se zacina dit....  
  • Nastesti radikalove z hnuti BLM v Cesku nemaji tu spravnou masovou ideologickou zakladnu a vzhledem ke slozeni populace ani mit nebudou. A jestli si nejaky debil z Anglie leci svuj  zivotni mindrak afektem mi doufam muze byt u prdele. 
     
  • Kudela je pitomec a pro ostatni sportovce se stal slusnym lakmusovym papirkem. Darwinova cena
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Prochy68 napsal:

Za me to teda stoji spis na tom, na zaklade ceho rozhodli, kdyz jejich komisar nic nezjistil.
O neporovnatelnosti tech 3 trestu ani nemluvim, to je na prezdrzku.

Si prave myslim, ze je to pravidlo vetsi pes jebe. Ustoupili vlivu a prachum Anglie a nechteji, aby flitry z Kudelovy picoviny napadaly i na ne.... Takhle jsou pro Zapad, cti  eura a libry,  protirasisticti bojovnici. A to se pocita. 
edit: jeste si troufam myslet, ze nad sesivkama viselo vylouceni z poharu, jinak by Tvrdik tak neotocil 😊 pokani jak ve stredoveku 😂

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, guzmic napsal:

Hele borci, to jsem fakt jediný který si myslí, že mu Kudela fakt něco černýho řekl... Trest stojí za hovno, ale myslím si že čistý svědomí nemá. Kdyby mu chtěl říct, že je čurák, tak si nezakrývá pusu.

Nejsi. Já dokonce docela věřím tomu, že mu řekl i něco rasistického. Prostě se ho pokoušel vytočit a jak jinak toho u černocha docílit, že? Ale ikdyby se mu nějakým zázračným způsobem prokázal rasismus, jak je možné, že dostane 10 zápasový ban a černoch, který ho napadl, dostane jen 3 zápasy? Co je to za precedens? Copak se černoši mají v profi sportě nějak špatně, aby se z nich dělali oběti rasismu? Já rasista nejsem, ale tahle hyperkorektní společnost ho ze mě snad udělá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Prochy68

to netuším ani já.... nějaký oficiální vyjádření asi bude na internetu.

Ale hned pár dní po zápase jsem poslouchal  čt4 focusfotball podcast nebo jak to je a už tam se borci shodli, že mu nejspíš něco rasistického řekl...

Dalo se prostě čekat, že trest bude vysoký.

Samozřejmě, že ty tresty a stopky jsou divný a sere mě, že za to, že někomu málem ukopneš hlavu, dostaneš míň než za to, že mu řekneš, že je opice... ale bohužel tak to teď v EU funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, Prochy68 napsal:

@guzmic
Za me to teda stoji spis na tom, na zaklade ceho rozhodli, kdyz jejich komisar nic nezjistil.
O neporovnatelnosti tech 3 trestu ani nemluvim, to je na prezdrzku.
 

Přesně tak! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si prave myslim, ze je to pravidlo vetsi pes jebe. Ustoupili vlivu a prachum Anglie a nechteji, aby flitry z Kudelovy picoviny napadaly i na ne.... Takhle jsou pro Zapad, cti  eura a libry,  protirasisticti bojovnici. A to se pocita. 
edit: jeste si troufam myslet, ze nad sesivkama viselo vylouceni z poharu, jinak by Tvrdik tak neotocil pokani jak ve stredoveku
Ja si myslím, že to je přesně tak jak píšeš a jako precedens je to docela průser.
A Tvrdík to je kapitola sama pro sebe, když jsem četl dneska ta jeho prohlášení....

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto souhlasim s Romane. To, že ho poslal do opičáků je všem jasný, ale UEFA mě srala s tim, jak dlouho to řešili a jak to nechali vyeskalovat- viz vořech Baleů, apod. To, že ho pak Kamara propleskl bych asi neřešil, asi bych to i pochopil. Ale naprosto nechápu trest pro Roofea, kterej kungfu kupem ukopne brankáři hlavu a tý jeho pohádce o tom, že ho neviděl, snad nemůže věřit ani poloslepej retard. Prostě západ versus východní blok v praxi. Každopádně mě naprosto zklamaly celý Ostrovy, kde místo toho, aby se aspoň někdo trošku pozastavoval nad tím, co Rangers předváděli (Roofe), řešili módní téma posledních let. Třeba o Gerrardovi jsem si trošku poupravil mínění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, Tvrdíka nesnáším, už mě zablokoval všude kde může a na stadionu dělá, že mě nevidí (a to se jinak zdravíme), je to hajzl, ale myslím si, že to otočení má důvod, asi to vypadalo na to, že 10 zápasu co má Kudela, by byl pakatel proti tomu, co hrozilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověk se musí vžít do situace, kdy protihráč ti zraní kamaráda brankáře kopem do hlavy, hrají jak prasata, kopou ti do kámoše na zemi a v tobě to vře, že bys dal někomu z nich přes hubu, to ale nemůžeš, tak vymyslíš nějakou co nejsilnější urážku a jdeš po rozmyslu pošeptat.

Nebylo to tvrzení proti tvrzení, pokud to měl slyšet další spoluhráč Kamary, navíc je zde ta nahrávka telefonátu.

Nedokážeme se vžít do hysterie, která je spojena s BLM.

Ale za fyzické napadení po zápase dát 3x menší trest, než za rasistickou nadávku? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...