Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Tohle by mohlo totálně překopat fočus v Evropě, jak ho známe. Hrát soutěž, kde se nesestupuje, bude napínavý jak wrestling. Bude fakt zajímavý sledovat 10 let po sobě Arsenal proti Barceloně...UEFA má svoje mouchy, ale furt je to lepší, než soutěž pro vyvolené, kde jde jen o prachy už od začátku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už dávno nejde o sport, ale jen a jen o prachy.

Vždy mě bavilo koukat na původní PMEZ, protože tam opravdu hrál jen a jen mistr své země. Mělo to svůj náboj a čas od času tam bylo i překvapení. Chápu, že nemůžeme srovnávat ligu Anglie a Rumunska ,..... ( dosaď si sám ), ale já byl u vytržení z finále Barcelona - Steaua. Teď koukám na 5 tým anglické ligy ( ano, furt lepší než mistr u nás ), ale pak to není LM.

A tahle novinka, na názor nás se nikdo neptá. V Anglii, Španělsku a i Itálii, kde se permice dědí a pořadník je dlouhej jak v NDR kdysi na trabanta se na tohle chodit bude a fandit též.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, guzmic napsal:

@kuncák7

mě aktuální model tolik nevadí, když vidím hrát třeba "skoro" nás Slovan Bratislava, tak co by tam sakra chtěli hrát, když neporazí v předkole třetí team dánské ligy...

JOJO, je to tak, ale platí to i o našich týmech v pohárových předkolech. Vemte si kdo vše tam hned narazil a padal zpátky do Houslic - Jablonec, Bolka, Libe, Zlín atd. Někdy i Sparta a Slavie. U Slavie pokud se do pohárů vůbec dostala.  Vyjímky výpadku v předkolech  jen někdy - dřív Sparta, chvíli Plzeň a chvíli Slavie.

Ve skutečnosti doby kdy se na Spartě řvalo na soupeře v PMEZ posměšně při vedení 4:1 "górnik" jsou také pryč. A mimochodem - pro naše týmy byly většinou již tehdy stopkou mančafty z Jugoslávie. Viz skutečných 5:0 v Bělehradě od Partizanu Spartě ještě s Kvašňákem. To je stejné jako dostala Sparta později 6:0 v Leedsu nebo Slavie 7:0 na Arsenalu. Ale v roce 1969 - tehdejší výhru Slovanu v PVP ve finále proti Barceloně jsem sledoval, španělští kouzelníci s míčem ještě nebyli moc známí, ale gól na 3:2 přímo z rohu si pamatuji dodnes. Slovan to celé vyhrál jen díky tomu, že byl v podstatě celý CS team. Pak už jen Trnava s Adamcem něco uhrála ale na Ajax stejně nestačila. Stejně tak kdysi slavná Dukla, konečná Celtic nebo Manchester Utd.

 

No a tak dnes trneme při sledování našich čutálistů jestli dají alespoň jeden gól nebo se to zase podělá zrovna v poslední minutě /Slavie LM, Plzeň LM atd. Stejně tak repre - ME 96 i 04. Uff, u nás je móda spíše ta pralesní liga a raději prodávat hráče za prachy a vést o tom diskuse a statistiky. Dnes už i z Afriky,není problém.

:notworthy:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se o fotbal nezajímám, tak nad tímhle teda čumím. Chápu správně, že dvanáct (nebo víc) velmi bohatých, vlivných a chytrých lidí ze tří různých zemí bylo natolik mimo realitu, že spustili projekt, který (v tuhle chvíli) neměl šanci projít a obrátil se proti nim? Jako když ujede jedinec, dá se to pochopit, ale tucet manažerů či vlastníků?? Pérez a Agnelli (s JP Morgan za zády) museli být neuvěřitelně přesvědčiví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, martar napsal:

Jak se o fotbal nezajímám, tak nad tímhle teda čumím. Chápu správně, že dvanáct (nebo víc) velmi bohatých, vlivných a chytrých lidí ze tří různých zemí bylo natolik mimo realitu, že spustili projekt, který (v tuhle chvíli) neměl šanci projít a obrátil se proti nim? Jako když ujede jedinec, dá se to pochopit, ale tucet manažerů či vlastníků?? Pérez a Agnelli (s JP Morgan za zády) museli být neuvěřitelně přesvědčiví...

Martin, na peníze slyší každej. Holt zatím je to u ledu, ale na jak dlouho?

I ty ústupky v LM mi moc pod vousy nejdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo,kdepak asi soudruzi ze Super udělali chybu že..., ale včera při sledování dokumentu o životě a práci sportovního reportéra Laufra bylo krásně patrné na historických záběrech z fotbalu ve třicátých letech - na časomíře a ukazateli skore při zápase Sparta-Slavie - "Omega, hodinky na celý život". Tož tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, honza71 napsal:

Nevite nekdo, jestli Sparta zase nekoho prejela ? :D

Jojo 2-2 nováčka z Pardubic :-)). Někdy je mi jich líto, ale letama nastřádaný ústrky mi vždycky pak řeknou, že mi jich líto není. Ať si to vyzerou až do konce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 4. 2021 v 20:41, guzmic napsal:

@kuncák7

Marťas nechejte nám dnes bod.... a aspoň trochu mi to zlepší fotbalovou náladu. 🙂

Trochu mi přijde, že se hecnete jen na Slavii. Zbytek jen rozdavate :-)). Za 30 minut 0-2 doma s Pardubkama, to je skoro na boj o záchranu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, kuncák7 napsal:

Trochu mi přijde, že se hecnete jen na Slavii. Zbytek jen rozdavate :-)). Za 30 minut 0-2 doma s Pardubkama, to je skoro na boj o záchranu. 

Jsou to žebráci.... fotbal aj hokej jde ve Zlíně do prdele. Místní klub v PB hraje první ligu házené, jdu studovat pravidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...