Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 24 minutami, kuncák7 napsal:

Hm, tak jednání ohledně Plavsice nejsou pravda, s nikým nejednal :-)). A máme ho zadarmo, srdcare. Ten pocit, když zesměšnis Spartu, k nezaplacení :-))

Tak snad pracujete s hraci lepe a chlapec vam za rok za dva neudela to same 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílek mě naštval, že nezkusil ten Zlín...hold prachy jsou až na prvním místě. 😔

Plzeň moc rád nemám, ale myslím, že by to tam pod ním mohlo fungovat.

Jo a dnes si myslím, že vyhrál opravdu lepší klub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, guzmic napsal:

Bílek mě naštval, že nezkusil ten Zlín...hold prachy jsou až na prvním místě. 😔

Plzeň moc rád nemám, ale myslím, že by to tam pod ním mohlo fungovat.

Jo a dnes si myslím, že vyhrál opravdu lepší klub.

Někde v rozhovoru jsem četl, že byl s Plzní domluvený za minutu, a o Zlínu ani písmeno... Z toho mi vyplývá, že se Zlínem moc nezabýval. Není hloupý a ví, že dnešní Zlín je na hony vzdálený tomu když tady byl posledně... Navíc by musel budovat mančaft v horizontu 2let, protože když se dívám na jejich zápasy, tak v týmu musí přijít radikální řez. Pak je otázka jestli by to majitel chtěl akceptovat... V Plzni to má podobné, ale je na opačné straně tabulky... :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Martin JJJ napsal:

Někde v rozhovoru jsem četl, že byl s Plzní domluvený za minutu, a o Zlínu ani písmeno... Z toho mi vyplývá, že se Zlínem moc nezabýval. Není hloupý a ví, že dnešní Zlín je na hony vzdálený tomu když tady byl posledně... Navíc by musel budovat mančaft v horizontu 2let, protože když se dívám na jejich zápasy, tak v týmu musí přijít radikální řez. Pak je otázka jestli by to majitel chtěl akceptovat... V Plzni to má podobné, ale je na opačné straně tabulky... :-)))))

Já fakt netuším jak to bylo, ale když v půlce sezóny odcházel, neměl ukončeny kontrakt a jak Červenka tak on tvrdili, že když by se do ČR vracel, bude o Zlínu uvažovat.

Myslím si, že stejně jako trenéři mají ve smlouvách dobře ošéfované odstupné, když je vyrazí, tak opačně klub by to měl mít taky. 

Ale je pravda, že aktuálně Zlínu nepomůže asi ani Alex Ferguson.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, chci vás poprosit o radu. Je to možná trapný dotaz, ale nedá mi to. O fotbalu vím kulové a včera děcka přišly, že by chtěly kopačák. Mrknul jsem na net, vidím ceny cca 400kč, ok. Pak jsem si vzpomněl, že se mi možná jeden starý válí ve sklepě, našel jsem ho, dofoukal, vše v pohodě. Večer jsem si ještě četl o velikostech atd. a ze srandy jsem zkusil najít, co je zač ten ze sklepa. A našel jsem tohle:

http://www.marcosport.cz/mic-adidas-roteiro-stade-5

A tak jsem se vás chtěl zeptat, jestli ho můžu s klidem dát dětem do parku a když ho někam zakopnou, tak prostě koupím jiný za pár stovek, nebo jestli to třeba po těch letech není nějaký sběratelský artefakt. Ta česká cena mě zarazila, u Lega se takhle třeba uměle navyšuje cena starých NOS stavebnic na Heurece, ale do fotbalových míčů fakt nevidím..

 

Ještě fotky mého klenotu:

 

Fotor_162091323662432.jpg

Fotor_162091321984813.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...