Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

😂

Ses trochu zapomněl, ne?

Kolega Tě jasně upozornil na to, že to je replika...Jsme na chronomagu a tady je slovo replika nadávka. Takže to slavné Rotejro rituálně rozpárej a mazej si objednat něco hodné chronomagu.

https://www.adidas.cz/míc-finale-21-20th-anniversary-ucl-pro/GK3477.html

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, guzmic napsal:

Když tak budou pokračovat, tak se toho Bílka ve Zlíně dočkáme možná celkem brzo.

NO když jsem viděl ve Sportu, že v Plzni údajně bere 400k měsíčně, tak mám takový pocit, že to tak brzo nebude... :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, marosh napsal:

Karviná, to je mančaft...

Jako týmový výkon dobrý... makali, nešetřili krokem, takticky slušně... Slávka mi přišla taková, že se jim nemůže nic stát... Ale ten brejk tam uklidil k tyčce ukázkově.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, kuncák7 napsal:

Ne že bych si zisku Českého poháru nějak zvlášť vážil, ale zisk po výhrách nad Spartou a Plzni na jejich hřišti vždycky nesmírně potěší :-)))

Na jejich hřišti, ale s luftjardovo majstrstikem...vstup jen partneři FAČR, ale všichni asi museli projít čínským kádrovým posudkem, když jsem viděl červenobílou po celém stadionu. A největší hnus byl, že byly nejvíce v prostorách, kde je kotel domácích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, kuncák7 napsal:

Ne že bych si zisku Českého poháru nějak zvlášť vážil, ale zisk po výhrách nad Spartou a Plzni na jejich hřišti vždycky nesmírně potěší :-)))

Pohary obcas vyhravaj i nemehla z horni dolni, to je fakt. Ale bylo by divny, kdyby soucasna Sparta nebo Plzen ten pohar vyfoukly Slavii. Proste na ne herne nemaj, protoze to delaj blbe. Ujel jim vlak a "jen" o  penezich to nebude. Tech mela Plzen sveho casu taky dost a Sparta jich ma minimalne stejne jako Slavie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, Gustaf napsal:

Na jejich hřišti, ale s luftjardovo majstrstikem...vstup jen partneři FAČR, ale všichni asi museli projít čínským kádrovým posudkem, když jsem viděl červenobílou po celém stadionu. A největší hnus byl, že byly nejvíce v prostorách, kde je kotel domácích...

Tak, LuftJardu nemusím, ale jasně se ukazuje, že silnější pes m..a a přiznám se, že mě opravdu tenhle trapnej pohár nezajímá, ale tu zákulisní sílu a nemohoucnost soupeřů si užívám :-). Promiň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, kuncák7 napsal:

Tak, LuftJardu nemusím, ale jasně se ukazuje, že silnější pes m..a a přiznám se, že mě opravdu tenhle trapnej pohár nezajímá, ale tu zákulisní sílu a nemohoucnost soupeřů si užívám :-). Promiň.

Tak to chápu, to užívej...jen mě sere, že si vytvořil na hostujícím stadionu domácí prostředí. Ale tak Mol je partnerem Slavie, tak se není co divit...

 

Partneři FAČR jak vyšitý...

IMG-20210520-WA0001.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Gustaf napsal:

Tak to chápu, to užívej...jen mě sere, že si vytvořil na hostujícím stadionu domácí prostředí. Ale tak Mol je partnerem Slavie, tak se není co divit...

 

Partneři FAČR jak vyšitý...

IMG-20210520-WA0001.jpg

Jojo, letmo poznávám 7 lidí z mého sektoru :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...