Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

No, protože za prvé:

Na tiskové konferenci 30. června 2012, den před finále Mistrovství Evropy ve fotbale 2012, navrhl předseda UEFA Michel Platini, aby místo toho, aby Euro 2020 hostila jedna nebo dvě země, bylo rozšířeno do "12 nebo 13 měst" po celém kontinentu.[13] 6. prosince 2012 UEFA oznámila, že se turnaj bude konat v několika městech po celé Evropě u příležitosti 60. výročí turnaje.[14] Pořadatelské země tak neměly automaticky zajištěnou kvalifikaci na závěrečný turnaj.[15] UEFA toto rozhodnutí odůvodnila tím, že bylo logické v době finančních potíží napříč Evropou.[16] Rozšíření turnaje z 16 na 24 týmů by také mělo za následek zvýšené náklady pro samostatnou pořadatelskou zemi.[17]

A taky za druhé:

Ázerbájdžán, plným názvem Ázerbájdžánská republika (ázerbájdžánsky Azərbaycan Respublikası), je největší a nejvíce zalidněná země v oblasti Kavkazu.

Je situován v jihozápadní Asii; podle některých názorů na vedení hranice mezi Evropou a Asií může být řazen mezi evropské země.

 

Ještě něco neumíš najít na wiki ? 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, odjinud napsal:

Dalsi je Dansko? To by slo...

Ono tipovat ve vyrazovaci casti je fakt tezky, ale co jsem videl zapas Dansko - Wales, tak si teda dovolim tipnout, ze nasi nemaj sanci. Dani rychly, technicky lip vybaveny nez nasi a vsechno resili naprosto chladnokrevne. 

Ale rad se budu mylit. Pred Holandskem jsem si taky myslel, ze to nasi nedaj :)

 

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, honza71 napsal:

Ono tipovat ve vyrazovaci casti je fakt tezky, ale co jsem videl zapas Dansko - Wales, tak si teda dovolim tipnout, ze nasi nemaj sanci. Dani rychly, technicky lip vybaveny nez nasi a vsechno resili naprosto chladnokrevne. 

Ale rad se budu mylit. Pred Holandskem jsem si taky myslel, ze to nasi nedaj :)

 

On každej hraje to, co mu ten druhej dovolí. Proto jsem se třeba zlomyslně ušklíbal nad nářky Holanďanů, že neměli svůj den, že trenér zvolil blbou taktiku atd. atd.

Nikolivěk, oni hrají furt to samý a Šilhavý na to našel recept.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, dobrej mazec to musel bejt. Videl jsem konec prvni pule a Francie byla marna. Pak jsem videl zacatek druhy a penalta pro Swiss. No melo byt hotovo. Jenze ouha, von to nedal. Pak zacala roztacet Francie neskutecnej kolotoc a Swiss jakoby odesel ze hriste. Kdyz to Francie otocila na 2:1, sel jsem spat s tim, ze to Swiss uz nema jak zvratit, byli hosi strasne dole. No a kdyz jsem rano slysel radio, tak jsem nechapal :D

Pekny to je, to play off.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...