Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Je fakt, ze jsem BEL - ITA videl jen do cca 65. minuty, ale mne se vic libil zapas SUI - ESP. Peknej fotbal, neskutecny Svycari herne v 10. Teda v prodlouzeni uz pletli nohama hosi a jejich brankar + nemohoucnost utocniku soupere do dostali do penalt. Tam to uz bylo bohuzel od Svycaru dost tragicky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, šance tady byla. Jak se Šilhávýmu povedl zápas s Holandskem, tak včera podle mýho názoru klasicky prokaučovanej zápas. Zahajovací sestava s Bořilem, když se s Holandskem ukázalo, že Kadeřábek je jasně lepší i když hrál na druhý straně, než je zvyklej. Darida jasně patří do základu. Nechápu, proč začal na lavičce. Nevím, co bylo s Hložkem. Hlložek dostal pokaždý pár minut, ale vždycky udělal něco smysluplnýho. Proč stáhnul Holeše v půlce? Potřeboval oživit ofenzívu? Vždyť Holeš byl v laufu jako nikdo jinej, dal gól Holanďanům a měl tah na bránu. Nevím, ještě jsem nečetl komentáře, rozhovory, hned jak to skončilo, tak jsem to votráveně přepnul na tenis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera neskutecnej zářez Dánů. Anglani byli trochu lepsi a bylo jasne, ze to Danove asi jen dotlaci do penalt a budou spolehat na mladeho Schmeichela, ale zariznout je nefouknutim druheho balonu a jeste vymyslenou penaltou, kterou nepotvrdil ani VAR, to je na blití 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Frantik napsal:

Vcera neskutecnej zářez Dánů. Anglani byli trochu lepsi a bylo jasne, ze to Danove asi jen dotlaci do penalt a budou spolehat na mladeho Schmeichela, ale zariznout je nefouknutim druheho balonu a jeste vymyslenou penaltou, kterou nepotvrdil ani VAR, to je na blití 🙂 

Ty prostě nečteš 🤣 - Sterling řekl, že se mu otřel o nohu a teda jasná penalta :-)))). Jsem rád, že tohle ME mě zastihlo v pozici nezúčastněného diváka a nijak to neprožívám. Celé je to neuvěřitelnej paskvil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...