Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Spíš půjde o to, že zmínka o MMA ve vlákně o fotbale zajímá málokoho. Mlácení se mezi bezmozkama je opravdu sport hodný za zmínku. Takže se opravdu neshodnes s více lidma 

Neshodneš v čem? Že je fotbal více o penězích a politice? Nebo jak jsi pochopil můj příspěvek? 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, berdych napsal:

Neshodneš v čem? Že je fotbal více o penězích a politice? Nebo jak jsi pochopil můj příspěvek? 😄

To si přeber jak chceš. Ve zmínce o MMA jsi prostě mimo, tenhle pseudosport určitě o politice a penězích není, že? 

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, kuncák7 napsal:

To si přeber jak chceš. Ve zmínce o MMA jsi prostě mimo, tenhle pseudosport určitě o politice a penězích není, že? 

Reklamy a trenky v barvě duhy jsem tam fakt zatí neviděl 😄 😄  Ale třeba tohle ve sportu ani nevnímáš a potom je to v pořádku. Chichichi

Upraveno uživatelem berdych
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chichichi jsem tady ještě neviděl.

Jen FYI ta tvoje slavná UFC sponzoruje pride parade v New Yorku již několik let. FYI dva - tady máš MMA vlákno kde se můžeš vyblbnout, díky. 

 

@jovani myslím že se nehraje, turnaj má jen jednoho vítěze a druhé či třetí místa nijak neoslavuje, žádné stupně vítězů, jen jeden pohár.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, berdych napsal:

Reklamy a trenky v barvě duhy jsem tam fakt zatí neviděl 😄 😄  Ale třeba tohle ve sportu ani nevnímáš a potom je to v pořádku. Chichichi

To neřeš, je vidět, že to sleduješ opravdu pozorně a nemá cenu se s tebou bavit a marnit čas. Určitě sleduješ dohadování zápasu mezi managery a pod. Prosím, jdi si blafat do příslušného vlakna, taky vám tam nelezu a nedoporučuji, ať sledujete krasobruslení či balet. Děkuju 

 

K tématu, oba poražení v semi jsou už doma. Už se tohle pár let nehraje. Teď koukám, že už odpovězeno.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě dobrý. Vždycky jsem fandil angličanům pro jejich buldočí zarputilost a "fér plej". To co předvedlo to jejich divactvo a pak i letecké dny, které by si v lize nikdo z nich nedovolil, jsem rád, že výhra patří Talošům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...