Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Fotbal šel vždycky mimo mě (stejně jako ostatní týmový discipliny, navíc posuzovaný rozhodčím buď podle hereckejch výkonů mužstva nebo podle výsledku zákulisních dohod). Na tohle finále jsem se ale kvůli jeho zpolitizování podíval... a svůj názor na fotbal si potvrdil. Co potvrdil... dokonce přibyla řada dalších argumentů, který jsem dosud nebral v potaz :) Co mne opravdu mrzí je, že jsem si trochu poopravil obrázek o Angličanech, ke kterejm jsem dřív v některejch ohledech dost vzhlížel. Jasně, mládež z Sheffieldu, Manchesteru či Londýna asi neni to samý jako skutečná anglická elita, ale co předváděli fanoušci a především co jim bylo tolerováno nebo jen směšně pokutováno, to mi vzalo zbytky iluzí. Škoda, že ta politika a aktivismus vůbec do sportu takhle moc a takhle okatě prosakuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl... to se dalo čekat :) za ten českej zdroj se fakt omlouvám...

Neměli jste nikoho barevného. Euro je vítězstvím pravice, vyčítají Britové Italům

https://cnn.iprima.cz/britove-vzkazuji-italum-nemeli-jste-nikoho-barevneho-euro-je-vitezstvi-pravice-29540?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=FPv6oVwaFfQ-202107160340&dop_id=12629880

No nic, už vám sem nepolezu, nechci vám to pomlouvat. 

(Přitom vesnickej fotbal, a především dorost, kde ještě převládá nadšení a talent jednotlivců nad politikou a byznysem, kde hrají domácí děti a ne hráči nakoupení bůhvíodkud, mě baví, i přes některý namistrovaný rodiče. Jdu si radši přečíst Klapzubovu jedenáctku :) )

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že první zápas českýho týmu v Evropě nedává žádná česká TV ale slovenská Sport 1 (s příšerným zvukem), to holt musím  zkousnout ... nicméně měl jsem za to, že hrajem s Rakušanama a ne s nějakým balkánským týmem, soudě podle faulů a žlutých karet ... aspoň, že díky Krejčímu ml. vedeme ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, guzmic napsal:

A je to doma... 👍

dnes mě Sparta hodně potěšila.

 

před 2 hodinami, honza71 napsal:

Tak Ti to vyslo :) Hezkypekne Sparta.

Jj, byla to paráda 👍 💙💛❤  nicméně pokud chceme dojít dál, je třeba hodně zlepšit hru a koncovky ...

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...