Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, guzmic napsal:

https://www.idnes.cz/fotbal/pohary/fotbal-konferencni-liga-plzen-tns-michal-bilek-po-zapase.A210805_225849_fot_pohary_itit

Vyhlásit tohle, když mužstvo prohrávalo 4:0 to chce kurva odvahu. 🤣

Csaplarova past na druhou. 

Bílek je kokot... hlavně jak staví hru na obraně a dostane 4 góly od TNS. Dement. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tolik nevadí, ve Zlíně byl dobrej...

Stejně si myslím, že Plzeň postoupí, venku budou ti ostrovani poloviční.

Sparta dostane venku 3:1 Slavie doma vyhraje 2:1 a sejdou se oba v EL a Plzeň vyzkouší tu novou soutěž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, guzmic napsal:

Mě tolik nevadí, ve Zlíně byl dobrej...

Stejně si myslím, že Plzeň postoupí, venku budou ti ostrovani poloviční.

Sparta dostane venku 3:1 Slavie doma vyhraje 2:1 a sejdou se oba v EL a Plzeň vyzkouší tu novou soutěž.

Jo, taky myslim, že Plzeň půjde dál...ale jak tohle může říct, když dostanou 4 od amatérů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, kuncák7 napsal:

Nad Slavií jsem málem dostal infarkt. Spartu jsem čekal a Jablonec a Plzeň taky a spíš jsem se jen smál. Jablonec je trapnej dlouhodobě.

Jablonec to tlačí každou sezonu a vždycky vypadnou hned z kraje… Bolku už to přestalo bavit.. Asi na to už přišli, že jsou to vyhozené peníze…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohárový armagedon pro české týmy je tu...Bohužel.

Nechci si poměřovat pindíky, ale žádná hitparáda ani náhodou, velká špatná.
Nám nedali knížata ani čuchnout, hadry se vyřadily samy s Maďarama...a provinční tým dostává sodu od amatérů.
Může to zachránit jedině Peltič, který naběhne o poločase v Celtic parku do kabiny rozhodčích a zařídí postup Jablonce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, kuncák7 napsal:

Tak Jablonec nezklamal, to je fakt děs. Jestli je vyklepne i ta Žilina, tak se neudrzim smíchy. Plzeň to "zachránila", to bylo snad ještě horší, ale aspoň postup dál. 

Vyzkouším někde koupit lístky na Jablonec v Žilině, to bych šel.

Plzeň měla vyhrát celkovým skórem 6:0 další kolo bude mít problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak nějak mám pocit, že těm kopačkám chybí srdíčko. Plzeň teda měla nějaký záchvat, tak snad ji to vydrží, ale zbytku asi stačí ta CZ liga. No nic, zajdu alespoň na Baníček se Slováckem a Bolkou, snad to bude pohledný fotbal a ne kopaná (proto vynechám tu Bohemku). Fandím ještě FC Bruggy, Juventusu a FC Liverpoolu...tak třeba tyto kluby potěší. Když ale vidím fotbalovou školu Baníčku, jak v ní nemají děcka, tak to nětěší. Rodiče bydlí přímo u té školy a hřišť...a je to rok od roku prázdnější. Hokej to samé.

Upraveno uživatelem Sacíbagr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...