Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Před hodinou, guzmic napsal:

Jean-David Beauguel je dobrej, stále patří mezi špičku útočníků v lize mě se jeho hra líbí. 

Ale on je asi takový mámvpiči hráč a to mu Bílek tolerovat nebude.

Patří, ale přesně jak píšeš...na důležitý zápasy se vždy vymluvi, že mu něco je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, papen napsal:

Jsem zaujaty Spartan, priznavam. 🙂 Ale Boril na ME vs. Kaderabek proti Nizozemcum, to mluvilo za vse.

Já zase zaujatá sešívka :cheers:, takže v klidu. Beru to tak, že bere hráče ( až na Tecla podotýkám ), co se mu hoděj do systému a ne podle toho, jak brečí ten kterej agent či za zásluhy ( U Dočkala jsem byl na rozpacích, proč ho nevzal a když jsem viděl, co tam hraje za systém, tak mi to bylo jasný ). Osobně mi nepřijde, že by někoho protěžoval, ale to je věc názoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Belgičani hrajou v top ligách a v mezinárodním měřítku je to vidět. U nás marodka, která nás oslabila, a to se v konečném důsledku ukázalo, že jsme v tomto utkání tahali za kratší konec... Lukaku nás dneska provětral.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně mě Slávka zase v pohárech trochu potěšila, ale ta základní sestava, to je fakt peklo. S tímhle hrotem mužem fakt hrát tak českej pohár ( a to už o něm i ofiko mluvej jako o legendě, ach ne ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 43 minutami, patrizzio napsal:

Zlaté deti na tej Sparte🙂

Zápas jsem neviděl, výsledek skvělý, fakt tam na toho opičáka bučeli? To neví ve třeba dvanácti letech, že opice dělá huhu hu hu? Co to je dnes za mládež...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, patrizzio napsal:

O ďalšiu generáciu sa nemusíte báť🙂

Neboj, on se nikdo nebojí. Na hovado, co hraje jako prase, se buci a na tom nic rasistyckyho zatím není. A funguje to i u vás, o to strach nemám :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě na tom udivuje zejména to, že v českých médiích se o tom sice píše, ale nikde jsem zatím neviděl žádné video s tím bučením. Pak by totiž stačilo přidat druhé, kde se úplně stejně bučí na netmavého hráče, který fauluje a bylo by hned po problému. Já na fotbale nebyl dobře 25 let, ale co si pamatuju, bučení bylo standardní reakcí nevole, bez ohledu na barvy pleti či dresu. A těžko mohl Kamara čekat, že bude mít v Praze hordy milujících fanoušků, kteří mu budou nosit květiny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...