Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Ve mně to vře celý den. Nesnáším ty primitivy, co hojí svoje zpíčené mindráky na malých děckách. A může to být třeba Steven Gerard. Jsou jednoduše napřesdržku. Jen doufám, že ultras nenapadne na derby něco “vtipného”, co ty ubožáky neposadí na koně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Roman I. napsal:

Ve mně to vře celý den. Nesnáším ty primitivy, co hojí svoje zpíčené mindráky na malých děckách. A může to být třeba Steven Gerard. Jsou jednoduše napřesdržku. Jen doufám, že ultras nenapadne na derby něco “vtipného”, co ty ubožáky neposadí na koně. 

To už sledovat nebudou, myslím derby. Jim stačí tohle. A myslíš si, že pokřik "Jude Slavie"nebude? Nenech se vysmát, ten bude určitě. Ať se koukají na své problémy při derby u nich a jejich náboženské nechutnosti. Jinak souhlas- správně mířená facka dost často vyléčí i větší problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně, tenhle západní boj proti rasismu/utlačování LGBT/metoo a já nevim čeho všeho ještě už je naprosto směšnej. Jsem tolerantní člověk a nikdy jsem nic ani proti jedný z těch skupin neměl, ale to, jak se to za poslední dva roky zrvhlo, ze mě asi brzy xenohomofobního macho rasistu udělá. Přesně tyhle výpady akorát společnost radikalizujou a to asi není zřejmě cíl těch jednotlivejch skupin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, kuncák7 napsal:

To už sledovat nebudou, myslím derby. Jim stačí tohle. A myslíš si, že pokřik "Jude Slavie"nebude? Nenech se vysmát, ten bude určitě. Ať se koukají na své problémy při derby u nich a jejich náboženské nechutnosti. Jinak souhlas- správně mířená facka dost často vyléčí i větší problém.

Ale budou to sledovat, to se neboj. Uz ted jejich media řvou, že se rasisticka Sparta i rasisticka Slavie spojily proti nebohym klukum z Glasgow. Tak ať těm čurákům nenabijou bambitku.  Co na sebe budou hulákat kotle, to je jiný příběh. Ať to řesí asociace a policie, pokud to překročí zákon. Debilní JUDE Slavie je hrozný. Problémy včetně rasismu na stadionech jsou v celé Evropě, česko ani Británii nevyjímaje.

Já jsem nasranej za každýho malýho kluka, který z Horní Dolní byl možná poprvé v Praze, na zápase jednoho z nejslavnějších českých klubů, na stadionu pro 20.000 lidí, byl nadšenej z vítězství a pak se na internetu dozví, že je rasista. A jeho rodiče taky.  Je mi z těch Skotů na blití. Měl jsem je tuze rád, byl jsem tam na krásným čundru, ale pokud mě někdo nepřesvědčí, že jim přestalo strašit ve věži, tak na Ostrovy nepáchnu. A to třeba Londýn opravdu miluju. Já jim na ten white trash z východní Evropy seru.  Celému impériu tohle pidinano rozhodnutí je u řiti, já budu spokojenější. 
edit: a to jsem kurwa chtěl klukem projít West Highland highway. Leda houno. 

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, sashator napsal:

Upřímně, tenhle západní boj proti rasismu/utlačování LGBT/metoo a já nevim čeho všeho ještě už je naprosto směšnej. Jsem tolerantní člověk a nikdy jsem nic ani proti jedný z těch skupin neměl, ale to, jak se to za poslední dva roky zrvhlo, ze mě asi brzy xenohomofobního macho rasistu udělá. Přesně tyhle výpady akorát společnost radikalizujou a to asi není zřejmě cíl těch jednotlivejch skupin

Já to říkám ženě pořád, že si do důchodu vypěstuju poctivej salónní rasismus, z tohohle nastavení. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Roman I. napsal:

Ale budou to sledovat, to se neboj. Uz ted jejich media řvou, že se rasisticka Sparta i rasisticka Slavie spojily proti nebohym klukum z Glasgow. Tak ať těm čurákům nenabijou bambitku.  Co na sebe budou hulákat kotle, to je jiný příběh. Ať to řesí asociace a policie, pokud to překročí zákon. Debilní JUDE Slavie je hrozný. Problémy včetně rasismu na stadionech jsou v celé Evropě, česko ani Británii nevyjímaje.

Já jsem nasranej za každýho malýho kluka, který z Horní Dolní byl možná poprvé v Praze, na zápase jednoho z nejslavnějších českých klubů, na stadionu pro 20.000 lidí, byl nadšenej z vítězství a pak se na internetu dozví, že je rasista. A jeho rodiče taky.  Je mi z těch Skotů na blití. Měl jsem je tuze rád, byl jsem tam na krásným čundru, ale pokud mě někdo nepřesvědčí, že jim přestalo strašit ve věži, tak na Ostrovy nepáchnu. A to třeba Londýn opravdu miluju. Já jim na ten white trash z východní Evropy seru.  Celému impériu tohle pidinano rozhodnutí je u řiti, já budu spokojenější. 
edit: a to jsem kurwa chtěl klukem projít West Highland highway. Leda houno. 

Romane ja bych to takhle nehrotil. To neni o Skotsku, nebo o Britanii. To je o jednom klubu, ktery si neco myslel a nevyslo mu to. Je to o hromade penez, o ktery muze prijit. A kseft je nade vse. Nic neni svaty. 
A ze tomu jejich blbcovi, ten nas blbec rekl to co nemel, no o tom nepochybuju. A ze xy z tech decek…ale to uz bych nahraval a to neni potreba. Ale iluze v tomto smeru nemam. 
Kazdopadne kopani “Skotu” kolem sebe je tragicky, o tom zadna. Ale od lasky k te zemi a dalsi navstevy by me to rozhodne neodradilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, nickolas napsal:

Chapu, at tady nesvinime vlakno fotbal: ja jsem clovek, co ma rad symboly. Potrebuji je k svemu zivotu. Anglosasky svet se pro me stal symbolem nastaveni sveta, ktery mi byl nejdrive volny, potom jsem ho nechapal a nyni mi vyslovene vadi. Zaslepeny aktivismus…… tento fotbalovy pribeh podle me neni o penezich,  to by Rangers vyvadeli proti kazdemu, kdo je porazi na hristi ( a tech je na dva autobusy). To je imho absolutni ztrate soudnosti v hodnotovych meritkach. Nestaci nebyt rasistou, musis byt antirasistou a co je rasismus, to ti my (aktiviste) nejdrive vysvetlime a pak nadiktujeme a donutime te, pokud chces prezit, abys to respektoval.

Kudela je pitomec, tohle tezce nezvladl a jako profesional selhal. Je clenem organizace Slavie, ta se stejne jako ostatni profesionalni kluby striktne od rasismu distancuje a on udela takouhle picovinu. Me vsak daleko vic nadzvedava pribeh brankare Zdenka Zlamala, ktery si “dovolil rict” ze by se v kauze Kudela mela ctit presumpce neviny. Od skotskeho zamestnavatele pokuta a tlak na omluvu. Mimojine srdicka z Edinburghu se tezce s obema teamy z Glasgow nesnaseji. Tvl. Diky nechci. To uz jsem zazil, ze clovek nemohl rict svuj nazor. Slusne, bez urazek a napadani.
Kdepak, u me skoncili. Prestoze jsem presvedceny, ze tam zije spousta normalnich lidi, tak nastaveni spolecnosti je takove, ze si muzeme navzajem polibit prdel. 
peknou nedeli vsem 😊

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Roman I. napsal:


Kdepak, u me skoncili. Prestoze jsem presvedceny, ze tam zije spousta normalnich lidi, tak nastaveni spolecnosti je takove, ze si muzeme navzajem polibit prdel. 
peknou nedeli vsem 😊

Zcela v pořádku :)

A dodávám zlatá cyklistika. 97 ročníků Tour bez černochů a i přes tlak (který zní opět jen a pouze z ostrovů) max. jeden v pelotonu ;) 😂😂😂 a je klid.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, sashator napsal:

Upřímně, tenhle západní boj proti rasismu/utlačování LGBT/metoo a já nevim čeho všeho ještě už je naprosto směšnej. Jsem tolerantní člověk a nikdy jsem nic ani proti jedný z těch skupin neměl, ale to, jak se to za poslední dva roky zrvhlo, ze mě asi brzy xenohomofobního macho rasistu udělá. Přesně tyhle výpady akorát společnost radikalizujou a to asi není zřejmě cíl těch jednotlivejch skupin

Ano, je to cíleně, protože malé skupiny se dají ovládat jednodušeji než velké celky. Všechno se to děje záměrně, nic není jen tak. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roman I - osobně celou tu ostrovní říši nemusím, krajinu ano, ale ty nabubřelé, uřvané řeznické typy nesnáším. Měl jsem s nima cest několikrát hrát a měl jsem pocit, že i hokej vymyslel někdo od nich. Mě osobně hodně vadí a říct o mém dítěti, že je rasista, tak nevím, nevím.

Jestli derby budou sledovat, tak musí mít dojem, že slejzame ze stromu. S tím ale nic nenadelame, u nich je to stejný ( byl jsem 2x na Skotskem derby Rangers- Celtic a zcela otevřeně ti řeknu, že i bez Poláků, kteří tam vedou rvacskej kotel, to jsou hovada).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, guzmic napsal:

No konečně. 🙂

Aspoň Sparta, když už Zlín stojí za starou bačkoru.

Nezoufal bych, třeba se "Ševci" zvednou (hlavně se zachránit). Spartička dobře dneška, sešívek už bylo všude plno... Aspoň je změna... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...