Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 11 hodinami, Gustaf napsal:

On se vyjadřoval k rozhodčímu a přímo 2x ho obvinil z úplatků či zaujatosti. Jako že by ho Plzeň zaplatila z kontokorentu nebo jak?

Nevím na co si stěžuje, karty směřovaly jen na západ. Nevím, proč se třeba Olyankovi dávat nesmějí...

Penalty obě mohli bejt i nemusely. Za mě remíza spravedlivá.

Proč z kontokorentu?

viktorka je prodána, Ada jen čeká na umístění. Jinou hodnotu mu zaplatí za klub a jinou za mistrovskej klub. 
neres a neprepinej:) jen di na my slova vzpomen na konci ligy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, vwtyp11 napsal:

Proč z kontokorentu?

viktorka je prodána, Ada jen čeká na umístění. Jinou hodnotu mu zaplatí za klub a jinou za mistrovskej klub. 
neres a neprepinej:) jen di na my slova vzpomen na konci ligy

No, věř mi, že Viktorka prodána není.... Áda je v prdeli, půjčuje si všude možně....pro kupujícího je lepší koupit tým v krachu, než na výsluní, kdy jeho cena je nejvyšší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 5. 2022 v 7:08, Gustaf napsal:

No, věř mi, že Viktorka prodána není.... Áda je v prdeli, půjčuje si všude možně....pro kupujícího je lepší koupit tým v krachu, než na výsluní, kdy jeho cena je nejvyšší...

Tak ode mě si Ada ještě nepujcil. Na tebe se zeptám kolik ti dluží:)

viktorka prodaná je. Nekupuje se tým kterej posledních 10 let zivori na pokraji sestupu, ale tým kterej v poslední dekádě dokázal víc než s+s dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, vwtyp11 napsal:

Tak ode mě si Ada ještě nepujcil. Na tebe se zeptám kolik ti dluží:)

viktorka prodaná je. Nekupuje se tým kterej posledních 10 let zivori na pokraji sestupu, ale tým kterej v poslední dekádě dokázal víc než s+s dohromady.

Ode mně nic...to by si nepomohl. No, tým sice vydělal mraky peněz, ale právě ty zmizely spolu s Paclikem... lepil s nima dluhy,. který mu vznikly obchodováním na Slovensku. Takže rezerva právě na tyto časy není....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, odjinud napsal:

No vidíš a nakonec se jim to muselo zakázat ( na udání ) jako nepovolenej zábor. K Bohemce tohle patří a patřilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...