Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Jak šťastnější? Vždyť v nástavbe hrajou vyborne a valcujou soupeře rozdílem třídy. Ten finiš mají super a titul si zaslouží. Sesivky na konci ztratili dech. Ale vždyť je to jedno, 3 tituly akorát a teď trochu zpatky na zem a zase bude o co hrát. Není nutný bejt porad mistr, nějaká výzva je taky potřeba 🙂 

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Frantik napsal:

Jak šťastnější? Vždyť v nástavbe hrajou vyborne a valcujou soupeře rozdílem třídy. Ten finiš mají super a titul si zaslouží. Sesivky na konci ztratili dech. Ale vždyť je to jedno, 3 tituly akorát a teď trochu zpatky na zem a zase bude o co hrát. Není nutný bejt porad mistr, nějaká výzva je taky potřeba 🙂 

Já to jako válec nevidím (s náma v Edenu beton a nic moc, Hradec bohužel nenechal hrát - asi naším amaterismem, dva nejlepší hráče..... ).  To, že si to zaslouží mi nějak přes pysk nejde. Bohužel je pravda, že nachystaný na zápas se špičkou jsou takticky nejlíp ze všech a tak titul mají. A bodů maj taky nejvíc a to se počítá.

Holt se Trpiš snad chytne za nos, přestane to v tý bráně točit a začnou se nám vyhejbat zranění. Snad zase za rok.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevyhrajes ligu, kdyz nejsi nejlepsi. Muzes postoupit v playoff, kdyz mas jeden zapas kliku a druhej se ti treba hodne povede. Ale ligu proste musis uhrat. Jestli s "hezkym" fotbalem nebo "ucelovou" hrou, to je jedno. Chyba souperu, ze na tebe nenasli zbran. Gratulace do Plzne !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice me to pekne sere, ale taky se pridavam s gratulaci k zaslouzenemu titulu. Kdyz na Plzen nanajdeme dvakrat za sebou recept, tak si titul nezaslouzime. Kor penalta ve vzajemnem zapase v posledni minute. :(  Snad se kluci pouci a pristi sezona bude nase. 

Doufam, ze Viktorka neco v LM uhraje, i kdyz sazet na to nebudu

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznáte někdo přesnej klíč pro nasazování týmů z jednotlivých lig do pohárů? Nejde mi o české mančafty, ale např. anglické. Jestli to není někde přesně uvedeno ( např. 1-4 LM, 5-7 EL, 8-10 KL )?

Hledal jsem, ale asi špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, TomNguyen napsal:

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Diky

Kdyby jsi jeste nekdy hledal, tak kdyz das primo do google premier league, la liga atd. A das tabulka, tak je to vlevo dle barev oznaceno snad ve vsech ligach. Dole pak legenda.

Screenshot_20220518-125143_Chrome.thumb.jpg.b8dc577304a5688515a5f9a82158fd4d.jpg

Tady priklad pro CR at je to pochopitelnejsi s legendou dole :)

Screenshot_20220518-125529_Chrome.thumb.jpg.348564c03e960863181b5251789c1ed8.jpg

 

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...