Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Já jsem se díval na FCS a bylo vidět, že v Turecku je to střet s realitou.... Uvidíme co doma vymyslí, 3:0 je dost, ale furt to není ztracené. Navíc Turci jsou schopní hrát topku anebo se rozhádat v 10minutě a podělat zápas... Takže tam nějakou šanci vidím... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Martin JJJ napsal:

Já jsem se díval na FCS a bylo vidět, že v Turecku je to střet s realitou.... Uvidíme co doma vymyslí, 3:0 je dost, ale furt to není ztracené. Navíc Turci jsou schopní hrát topku anebo se rozhádat v 10minutě a podělat zápas... Takže tam nějakou šanci vidím... 

Bohužel si myslím, že nic neuhrajou, nejsou schopny si kloudne nahrát. Co jim stačí na tu naši okopávánou doma v pohárech těžce narazí na realitu.

Slavie to má naopak, v pohárech teď hrála s tou legií docela slušně, ale nastoupit takhle v lize, tak je každej za půl hodiny okope jak brambor.

Zatím mi z toho vychází nejlíp Plzeň a její mix. Bohuzel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kuncák7 napsal:

Bohužel si myslím, že nic neuhrajou, nejsou schopny si kloudne nahrát. Co jim stačí na tu naši okopávánou doma v pohárech těžce narazí na realitu.

Slavie to má naopak, v pohárech teď hrála s tou legií docela slušně, ale nastoupit takhle v lize, tak je každej za půl hodiny okope jak brambor.

Zatím mi z toho vychází nejlíp Plzeň a její mix. Bohuzel

Plzeň bude hrát nakonec LM! Bude to sice haluz ale na to se nikdo neptá… 

FCS nemá zkušenosti z pohárů, ale mají ještě rezervu v konferenční lize kdyby evropská nevyšla… 🤷‍♂️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Martin JJJ napsal:

Plzeň bude hrát nakonec LM! Bude to sice haluz ale na to se nikdo neptá… 

FCS nemá zkušenosti z pohárů, ale mají ještě rezervu v konferenční lize kdyby evropská nevyšla… 🤷‍♂️

FCS už nabírala zkušenosti v pohárech loni ( tohle je jen berlička na každej rok ), navíc je to skoro novej tým ( takže z logiky bude zkušenosti sbírat každej rok?) Neříkám, že si pohár nezasloužej, ale tyhle berličky v podobě výmluv, mě vaděj. Za mě je to tak, že buď se snažej o čtvrtej tým do pohárů, kterej něco uhraje, nebo je koeficient na draka. A Plzeň? Ať to hraje, aspoň zase uvidíme, kde je fotbalově Evropa a snad se změní i ta naše okopáváná ( a zjistíme, že tam nemůžeme mít jedenáct běžců, co držej prostor a svedou 50 soubojů za zápas, ale chce to i někoho, kdo umí sehrát, zpracovat míč a nakonec něco vymyslet ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kuncák7 napsal:

FCS už nabírala zkušenosti v pohárech loni ( tohle je jen berlička na každej rok ), navíc je to skoro novej tým ( takže z logiky bude zkušenosti sbírat každej rok?) Neříkám, že si pohár nezasloužej, ale tyhle berličky v podobě výmluv, mě vaděj. Za mě je to tak, že buď se snažej o čtvrtej tým do pohárů, kterej něco uhraje, nebo je koeficient na draka. A Plzeň? Ať to hraje, aspoň zase uvidíme, kde je fotbalově Evropa a snad se změní i ta naše okopáváná ( a zjistíme, že tam nemůžeme mít jedenáct běžců, co držej prostor a svedou 50 soubojů za zápas, ale chce to i někoho, kdo umí sehrát, zpracovat míč a nakonec něco vymyslet ).

Spíš jsem to myslel, že když vypadnou teď, tak můžou zabojovat v KL! Jako poháry v této fázi předkola už jsou těžké… FCS hraje dobře v lize, minulý rok měli možnost do pohárů, ale vypadli na penalty! Pro hráče je to zkušenost nová… Fenerbachce hraje poháry pravidelně, takže jsou zkušenostma úplně jinde…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, faul to byl, vyloučen měl bejt..... sakra ale takový cirkus, může fakt dělat jen slávie, ať si vzpomenou na jaro a semifinálový zápas domácího poháru..... tam drželi všichni hubu.

Za faul na Ewertona hrozí Cedidlovi dodatečný trest, volá si ho disciplinárka - iDNES.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...