Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 25 minutami, Dráteník napsal:

Ano, třeba Šádkovo vytyčený prostředníček 🙂

Kdyby po tobě lítaly láhve, kelímky s pivem a zapalovače, tak to uděláš taky. Gesto bylo směrem k těmto dementum nikoliv k soupeři.

Nevšiml jsem si toho, že by Poláci něco takového dělali. Dostali hřebík do rakve v podobě gólu v poslední minutě. Prohráli. Tohle bylo navíc, zbytečný a zneuctění soupeře. Tak to vnímám já.

Každý soudný člověk ví, každý bod ve skupině se rovná zazraku. Skóre bude strašidelné. Nechápu tvoje rypnuti že slavná FCVP míří za postupem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozlosování nic moc- to Kosovo se mi příčí už z principu. Uvidíme, hratelný to je. 

A zbytek? Mohl bych Gusto vyprávět, pak by sis ty rejpance odpustil ( a to myslím jak ty Poláky tak Sádka ).

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele, kupoval jste nekdo v posledni dobe individualne vstupenky na Premier League?
Potrebuji to jako darek, nejvice me zajima Chelsea. Na jejich oficialnim webu moc sance neni...
Rad bych se vyhnul tem organizovanym zajezdum, aranzma v Londyne si rad udelam sam.

Kdysi jsem kupoval vstupenky na Benficu pres Viagogo, sice dorazily, ale dost s nervama na posledni chvili a asi za trojnasobek ceny 😄.

Nekdo osobni zkusenost?

Pripadne pokud by mi nekdo dokazal dve vstupenky primarne na Stamford Bridge (zvazim i jine moznosti) sehnat, rad se odmenim.

Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dementi ve Sparte, podívejte se jak se To dělá.

Plzeň: pokokot nových hrajou dobře

Slavie: pokokot nových možná o trochu míň ale hrajou taky dobře.

Liberec má pokokot nových každýho 1/2 roku a taky slušně hrajou.

Sparta má pokokot peněz ale hraje hovno.

Zlín hraje furt na hovno, ale to už jsem si zvyknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mě na stadionu dost často jímala zástava pumpy, ale nakonec to dobře dopadlo ( už dlouho jsem neviděl fotbal, naprosto bez taktiky, jen tak pro radost. Byla radost na to koukat, ale už na to nejsem zvyklej :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...