Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, guzmic napsal:

Fandit fotbalové Spartě a hokejovému Zlínu je stejně příjemné jako hoňka šmirglpapírem.

Fandit fotbalovému Zlínu, tak to máš ještě horší, tak si nestěžuj 🤣🤣 ( mě ta hokejová Slávka taky moc radosti nepřináší ). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, kuncák7 napsal:

Fandit fotbalovému Zlínu, tak to máš ještě horší, tak si nestěžuj 🤣🤣 ( mě ta hokejová Slávka taky moc radosti nepřináší ). 

fotbalovému Zlínu fandím 25 let, chodil jsem na druhou i první ligu, tam nic extra nečekám, Ti hrajou furt svůj standart. 

Hokej ve Zlíně je v hodně velkém lejnu a Sparta na tom nebude o moc líp.

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, marosh napsal:

No, na trávníku nebylo, co řešit.
Na tribunách to bylo velký špatný...Ten zasraný pokřik Jude Slavie...je největší ubohost, co může z tribun zaznít.
A to říkám, jako fanoušek Sparty, kde je tenhle pokřik mezi místními primitivy taky v oblibě...

Jo, taky ten pokrik nemám rád a měl by zmizet z tribun. Souhlasím. Co jsem tak slyšel tak ta velká nenávist vznikla tenkrát v Edenu, když plzeňský fanoušci (dospělý i děti) opouštěli stadion a slavisti na ně začali házet dlažebních kostky a došlo k trvalému zmrzačení jednoho fanouška, kterej dostal kostkou přímo do hlavy. 

Ale souhlasím...tenhle pokřik na stadion nepatří. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, marosh napsal:

No, na trávníku nebylo, co řešit.
Na tribunách to bylo velký špatný...Ten zasraný pokřik Jude Slavie...je největší ubohost, co může z tribun zaznít.
A to říkám, jako fanoušek Sparty, kde je tenhle pokřik mezi místními primitivy taky v oblibě...

Ten pokřik nevymazes, vždycky se najde někdo, kdo mu nerozumí, ale bude ho křičet vesele dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kuncák7 napsal:

Ten pokřik nevymazes, vždycky se najde někdo, kdo mu nerozumí, ale bude ho křičet vesele dál.

Tvl, kdo tomu nerozumí, je imbecil. Chápu, že se po tribunách nesrocují profesoři novodobé historie, ale nevědět, co to znamená JUDE?!
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, marosh napsal:

Tvl, kdo tomu nerozumí, je imbecil. Chápu, že se po tribunách nesrocují profesoři novodobé historie, ale nevědět, co to znamená JUDE?!
 

Před 30-ti lety jsem byl členem kotle a můžu ti v klidu říct, že je to naprosto normální ( jen pro příklad - dotaz, co to je Dalajláma uzemní skoro každého a jednomu soukmenovci jsem to měl vysvětlovat ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...