Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

Vstupenky se daly sehnat celkem v pohodě. My je koupili dokonce pro 5 sedaček vedle sebe. Celej ten zápas skončil v 10 minutě, kdy Bayern ještě ani nezabral. Stačily dva individuální průniky a hotovo. Pak už to byl trénink. Bratwurst dobrej, ale fronty z parkoviště a na dálnici docela šílený. Poučení pro příště, zaparkovat daleko dřív, než hodinu a půl před zápasem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My vyjeli z parkoviste (P3) uplne v pohode, za deset minut venku, ale pak ta trictvrtehodinova kolona kvuli nehode nebyla nic moc. Na druhou stranu, na to, ze sly ctyri pruhy do jednoho, jeste to mohlo bejt horsi. A jestli jsi doma ve dve nebo v pul druhy je skoro fuk.

 @kuncák7 Ani moc nezajima, ale jednou za par let na velkej fotbal, proc ne.. a viz vyse, pres ten jejich ticket exchange tri lupeny vedle sebe, tejden pred vykopem, celkem bez problemu:)

 

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Micey napsal:

My vyjeli z parkoviste (P3) uplne v pohode, za deset minut venku, ale pak ta trictvrtehodinova kolona kvuli nehode nebyla nic moc. Na druhou stranu, na to, ze sly ctyri pruhy do jednoho, jeste to mohlo bejt horsi. A jestli jsi doma ve dve nebo v pul druhy je skoro fuk.

 @kuncák7 Ani moc nezajima, ale jednou za par let na velkej fotbal, proc ne.. a viz vyse, pres ten jejich ticket exchange tri lupeny vedle sebe, tejden pred vykopem, celkem bez problemu:)

 

Aha, já to ani nezkoušel, myslel jsem, že by to bylo marný ( zase se ukázalo, že nemám myslet :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přijeli jsme v 18:45, parkovali v P+R v 8. patře takže úplně nejhorší místo, při odjezdu se to 30 min ani nehlo! Ale jakmile se to rozjelo, tak za 10 minut jsme byli venku. Příště parkuji na trávě přímo vedle silnice po pravé straně k parkovištím P3, P2, jako místňáci co přijeli taky pozdě. A lístky překupník před halou dával za 40 euro 1. kategorie. Neviděl jsem první 2 góly ale i tak super :-D.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Micey napsal:

My vyjeli z parkoviste (P3) uplne v pohode, za deset minut venku, ale pak ta trictvrtehodinova kolona kvuli nehode nebyla nic moc. Na druhou stranu, na to, ze sly ctyri pruhy do jednoho, jeste to mohlo bejt horsi. A jestli jsi doma ve dve nebo v pul druhy je skoro fuk.

 @kuncák7 Ani moc nezajima, ale jednou za par let na velkej fotbal, proc ne.. a viz vyse, pres ten jejich ticket exchange tri lupeny vedle sebe, tejden pred vykopem, celkem bez problemu:)

 

My byli také P3, ale v 1.NP a to byl asi kámen úrazu. Přízemí se vyprázdnilo první a pak jsme se hnuli až my. Navíc i mě se stalo, že mi nešla otevřít závora (platil jsem přes appku). Takže jsem týpkovi ukázal mail a ten mi otevřel. Jestli se to stalo dalším x lidem, není se co divit, že jsem stál hodinu na místě. Nicméně už jsem zde byl jednou a to odsejpalo daleko lépe. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kuncák7 napsal:

Tak já zamacknu slzu, dnes si dám KL s Kluzi a budu doufat, že uvidím pár pěkných gólů a výhru domácích. 

Ten Mnichov jsem fakt trestuhodně prováhal.

@kuncák7

Slávie hraje venku?

sorry, musel jsem. 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem vychladl, včera to už nešlo. Jako fotbal dobrý, snaha i fotbalovost tam je, ale na krásu se nehraje a bez střelce zabijáka nebo aspoň hajzlika se nevyhrává. Když to prezenu- hrajou jak Španělé ( sehrávky, pohyb), ale bez překvapive myšlenky a je to už přečtený, stačí si počkat na chybu která přijde a je to v hajzlicku zeleném. Krec a trápení. Takhle můžou hrát s těma Kosovcema ( ty hrajou stejnou taktiku) nebo v lize s Teplicema, ale když se na ně někdo připraví ( Plzeň, Slovácko a teď Kluž) tak prostě koukají jak z jara. Stejně ale stále věřím a už uvažuju o výletu do Rumunska 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...