Přejít na obsah

FOTBAL


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

před 56 minutami, guzmic napsal:

MS je teď top událost, ale Vrba bude ve Zlíně. To je snad za trest.

Njn, na týmy z top 3 už nemá, zahraničí taky ne... snad jen to Russko, co mělo zájem. Tak se bude bimcat v lize mezi týmy ve spodu tabulky. Co si budem nalhávat. V Plzni mu to neskutečně vše sedlo... potěš už nikde nic takového nezopakoval. Tím neříkám, že je to špatný trenér. Jen asi potřebuje určité typy hráčů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, guzmic napsal:

Nadšený nejsem, ale horší to už snad nebude, teď hráli fakt na nic. Třeba je aspoň zachrání v lize. Ale měli by hledat pořádného útočníka, ten ve Zlíně chybí.

V klidu si sedni a řekni mi v kterém týmu je opravdu pořádnej útočník. Nechci být expert, ale u vás co jsem viděl, skripala mezihra a to fest ( teda ve venkovních utkáních ), takže ani CR a že je teď volnej, by vám nepomohl 🤣. A jestli vyslovis jméno Tecl, tak buď zatracen 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, prky napsal:

A všem vládne Řezníček emoji1787.png

Ten je ode mě daleko, takže mi nevadí, ale Standa, Krmencik a Chorý, to je trojice, která mi dokáže zvednout krevní tlak a to hodně vysoko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak  jsem koukal na Německo - Kostarika a nepochopil jsem 4. gól Němců. Pomezní mával ofsajd, o mrtvej ofsajd jít nemohlo a ofsajd to byl jako prase. A gól platil. Kupodivu ani ve studiu po zápase se o tom nezmínili. Uteklo mi něco z pravidel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, elloco napsal:

Tak  jsem koukal na Německo - Kostarika a nepochopil jsem 4. gól Němců. Pomezní mával ofsajd, o mrtvej ofsajd jít nemohlo a ofsajd to byl jako prase. A gól platil. Kupodivu ani ve studiu po zápase se o tom nezmínili. Uteklo mi něco z pravidel?

Myslím, že rozhodčí řešili ofsajd jen ve vztahu k hráči, na kterého v tu chvíli směřovala přihrávka, který o "zapomenutou nohu obránce" v ofsajdu nebyl. Borce v několikametrovým ofsajdu, který dal nakonec gól, vůbec nezkoumali.    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...